Komentatorska sekta: društveni fenomen ili opšta zabluda?

  1. Ma jok, ja sam i dalje ubeđen da ste svi pogrešno razumeli ovu situaciju.

  2. Inače o sekciji "definicije" poštovaću mišljenje samo od onoih koji čitaju, pišu i komentarišu definicije. Onaj ko bleji na četu i forumu 90% vremena na ovom sajtu prvo nije upoznat sa tim delom sajta, drugo ništa ne doprinosi toj "sekciji" pa je samim tim mišljenje takvih u krajnju ruku nebitno i bazira se na nekom površnom poznavanju tog dela sajta na koji se spusti jednom u godinu dana kako bi pokazao da je ustvari suviše kul da bi se bavio defkama.

  3. A što ne postoji definicijarska sekta? Ljudi koji pišu definicije, i čitaju tuđe, bez komentara i sranje? Moderatori obrišu sranje definicije, ili plagijate i to je to.

  4. Забаговала тема, обрисао, постовао опет:

    Критика може бити и позитивна и негативна, то су конструктивни коментари. Ево, овде: http://vukajlija.com/nisi-valjda-luda-da-se-stidis/654126 сам могао да будем још јаснији, па да пишем да је недуховита генерализација која би могла да прође само у неком такмичењу на задату тему. Али шта вреди, кад дође њих петоро са супер конструктивним "+++" коментарима. И сад ја треба да идем редом и остављам смислене коментаре на овакве исподпросечне дефиниције којих има колико хоћеш. Ево летим. У праву је Лукс, расту нам критеријуми временом, али некима изгледа никако да порасту.

  5. Znate li kako bi se cetovalo da se ugase komentari hehe

  6. Takoe Dilane Dože, autoru treba fidbek!

  7. A što ne postoji definicijarska sekta? Ljudi koji pišu definicije, i čitaju tuđe, bez komentara i sranje? Moderatori obrišu sranje definicije, ili plagijate i to je to.

    Što neko reče, ae da bude ukinut čet, pa ovo opet napiši :)

    Znate li kako bi se cetovalo da se ugase komentari hehe

    A može i tako da se posmatra.

  8. Za Dž pišete duge postove, ko će to da čita.
    Hoću dvidim kako izgleda 10 Kajzenobih zapovjesti!

  9. Eto, ta definicija Stevane, ta "nisi valjda luda da se stidiš" je takva govnurda, da to nije zdravo, a pogledaj komentare... o tome ja pričam. Zato što je napisao Boxer, i nakačili su se ljudi koji su u komentatorskoj sekti i rekli da je dobra, i sad će neki novajlija ili neki manje poznat član da dođe, vidi to i da plus iako zaslužuje minus.

  10. a sa koliko to pročitanih definicija se postaje kompetentan za procenjivanje?

  11. Kakav fidbek i komentari koji kurac? Da hoću da pišem za fidbek, pisao bih nešto komercijalno, tipa novine, ili knjige ili nešto treće. Ovde pišem samo da bi te definicije postojale kad ih neko traži u pretrazi, ili guglu. Znači samo zbog njih samih, ne zbog ocena ili da se neko drugi smeje/pronađe/uvredi...

  12. Eto, ta definicija Stevane, ta "nisi valjda luda da se stidiš" je takva govnurda, da to nije zdravo, a pogledaj komentare... o tome ja pričam.

    Neko je dao ovih 20 pluseva. Nekome je ovo dobro.
    Ja da sam ovo komentarisao bilo bi Riha opet baca mržnju.

  13. A ja ti opet kažem Stevane da je komentarisanje jedan vid komunikacije među članovima i da nema "komentatorske sekte" defke bi umrle odavno, a za razliku od nekih ljudi ovde ima nas dosta kojima su definicije bitnije od foruma.

    Što je to toliko teško da se shvati. Mislim optužbe za to moljakanje i takve gluposti su stvarno neistinite i čak pomalo glupe.

    кад дође њих петоро са супер конструктивним "+++" коментарима

    Bolje i takav komentar pa da malo živne taj deo sajta, nego nikakav.
    Dobar autor je dobar autor, ako nemaš pojma neće od tebe ništa biti, pa 10000000 ljudi da ti komentariše defku.

    Ako vam je toliko stalo, spustitie se malo na definicije.

  14. Riho, samo ti bacaj mržnju, zdravo je. Pogotovo na ovakva sranja.

  15. Što je sve ovo krenulo? Jel zbog one devetarove defke?
    Sve će ionako ostati ko i ranije, neki će da pišu, neki komentarišu, jedni bleje na forumu i četu i to je to. Uvek će biti ovih koji komentarišu i doprinose kvalitetu drugim autorima, daju sugestije. Sajt je slobodan i svako moze da radi sta god hoce. Ne znam zasto je nastao ovaj sukob?

  16. Inače Boxerova defka je dobra, jerbo predstavio je veliki problem današnjice uz jedan kao i uvek odličan izraz.

  17. a sa koliko to pročitanih definicija se postaje kompetentan za procenjivanje?

    Ne zavisi samo od pročitanih defki.

  18. i nakačili su se ljudi koji su u komentatorskoj sekti

    Zajebavate da stvarno ljude tako zovete?

    Autori su u toj fazi, ortaci, razviće i kritički stav, polako...

    I Čače, mnogo palamudiš, a čovek samo da baci pogled na tvoje defke, može videti kroz kakve si faze sve prošao što se pisanja tiče.

    Ovde pišem samo da bi te definicije postojale kad ih neko traži u pretrazi, ili guglu.

    Neko će na Guglu da traži plan i analizu sustizanja Abraxusa na rang listi autora? Ma daaaj.

    Defke pišeš da budu čitane. Komentari povećavaju u nekoj meri čitanost, a ukoliko su konstruktivni, ukazuju na dobre, ili loše detalje. Ćaozdravo.

  19. Izraz je glup, jer je izmišljen na silu da bi se definisala jedna opšte poznata stvar. A tekst defke i primer su isto na silu jer ne postoji takva situacija. Sad će neko reći da ima mnogo definicija sa izmišljenim primerima i nerealnim situacijama i dijalogom. Naravno da ima, ali nisu ovako loše i usiljene.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.