Prijava

i šta je tu, vesnam, smešno, ne kapiram?

Kad je ortak rekao PAZDUH, nisam mogao da zaustavim suze. A pre neki dan kažem ja sestri kako mnogo tripuje i u jednom trenutku kažem "pravi si triper" evo i sad mi smešno

Pre par nedelja radim u ambulanti s mladim lekarom, novoprimljenim, dolazi deda ubledeo, kreč, kao nije mi dobro, nije mi dobro i ubrzo umre. Doca se uspaničio, vata se za glavu, teši rodbinu, ja mu kuvam kafu da ga smirim malo i objašnjavam mu da mora da navikne na to. Taman se malo smirio dovoze pacijenta iz Bgd guši se, krklja, modar u licu, uvoze ga u ambulantu i kad reče pacijent:"Doktore, primi me ovde na odeljenje da si umrem".A doktor će:"Jel' ovo skrivena kamera"? A ja u nesves!

Ви вала баш навикли, умиру људи а ти се смејеш

Ви вала баш навикли, умиру људи а ти се смејеш

Bolnica je mesto gde se ljudi rađaju i umiru, meni je bila smešna doktorova reakcija na sve to.

ona definicija o andjeli merkel. idem ulicom i samo mi pade na pamet. pocese scene iz defke da se nizu, ja u plac, na sred ulice. blaaaaama.

Koi lerma e.
Nie mu valjda umro taj sto se gusio?
Stvarno bi bio maler da mu riknu dva pacijenta u jednom danu.

Koi lerma e.
Nie mu valjda umro taj sto se gusio?
Stvarno bi bio maler da mu riknu dva pacijenta u jednom danu.

Taj nije, izvukosmo ga jedva, beše povuci potegni.

ortak danas u skoli, prisecali se prve godine :(
eh, nostalgia lolo

Zonfa prisećate se prve, a vi druga he he

матурирали лоло

Taj nije, izvukosmo ga jedva, beše povuci potegni.

Opa.
Svaka cast momci, svaka cast :)

Јутрос сам сањао неки тотално дебилан сан и на крају су двојица другова скакала са првог спрата и поломили се ко пичке, ја се пробудим и почнем да се цепам ко будала.
:')

Ooo, pa onda ja nijesam razumjela temu Bugi. Sledeći put ću ispričati nešto što će i tebi biti smiješno.
Relativno je to Bugi vugi.

pre neki dan ja i ortak jedemo sendvice i ja odjednom krenuo da se davim od smeha,zamalo se nisam udavio onim sendvicom,ali stvarno udavio,krenule mi suze od smejanja...pokazao mi je neko sranje sto je napravio njegov kolega koji se zove dzenis,faking dzenis...napravio neko sranje sto kao treba da bude cesma,a u stvari je neko sranje od kartona,plasticne flase i jos nekih sranja,davio sam se ko majmun...uslikacu to sledeci put kad odem tamo

vesnam

Ooo, pa onda ja nijesam razumjela temu Bugi. Sledeći put ću ispričati nešto što će i tebi biti smiješno.
Relativno je to Bugi vugi.

nou problem vesna, nou problem
al' za ovo bugi vugi, imać pićence :)

Седимо ми на клупи и ортак дави причном пола сата, сморио нас све и окренемо се мии започнемо другу. Само чујеш њега после десет минута (он још прича): АААААААААААААН АННННННН АААААААААААААААААААН :ономатопеја мотора:

Noćas, fenomenalna trava, ona smejalica od koje se želudac grči od navala smeha...e, sad, šta je bilo smešno, ne znam tačno, ali trajalo je 4 sata.