Dueli autora u definicijama - PRIJAVE (prijavljivanje gotovo, grupe određene, izrazi za definicije podeljeni)

  1. Pročitao sam sve do sada izbačene defke. Nema minusa. Sve plusevi. Neke dobre, neke odlične, ali nema defke da je loša niti ispod proseka. Bravo.

    Odlučiću kome ću dati prednost kada sve izađu naravno, a u nekim duelima je ozbiljan gustiš.

    Moram priznati da sam malo iznenađen ozbiljnom defkom Dekija, dugačkom defkom glavnog i defkom Devetara koja mi ne liči na njegov stil, a sigurno je pokazatelj da bi tako trebao da piše u budućnosti.

  2. Meni zapao Kan Kan, biće teško al ću se potruditi.

  3. Ја бих да прекршим неке своје кодексе и да похвалим Циклона за ово што се цима.
    Циклон, свака част.

    odgovor: Hvala, hvala. Trudim se da pomognem raji.

  4. Ја бих да прекршим неке своје кодексе и да похвалим Циклона за ово што се цима.
    Циклон, свака част.

    Ovo je ladno najveća pohvala koju sam za nekog čuo da je data...

  5. Gledaj mi grupe, sunce ti jebem! Ciklone, da si nogom izvlačio, bolje bi izvukao. Ali, neka... SKUPO ĆU PRODATI KOŽU!!!

  6. http://vukajlija.com/forum/teme/52009-kladionica-ko-ce-biti-pobednik-duela-definidzija?strana=2#post_2365247
    Ево, не очекујте од мене ништа. Да напишем сад оно што сам хтео, прогласили би за плагијат. Честитам Главном на пролазу даље, стварно је добра дефиниција. Да будем искрен, очекивао сам неку полуретардирану игру речи. :)

  7. zajebi tu priču i piši, nisi ti čovek od jedne ideje

  8. ne znam za vas, ali ja posle ove objavljene defke dobih pratioca, opaa olololo

  9. Да будем искрен, очекивао сам неку полуретардирану игру речи. :)

    Ovo je službena utakmica momak lololo

  10. nista od one bleje na gajbari za veceras,al opet moram negde da idem,tako da necu jos da pisem...zajeban izdraz,jbt :)
    pala mi neka usiljena glupost na pamet i samo to,a verujem d je vrlo slicno i magotu i dzankiju...ja cu pisem kad se vratim,ne znam kad,ako me preteknu u to malo sto ima,nema veze napisacu nesto makar,makar to bilo i ,,beeeee,,...bitna je zajebancija...sad nemam vremena da sklapam u glavi ono sto mi je pali na pamet za ovaj pojam...

  11. Ево избацио и ја.

  12. Svoju sam izbacio pre pola sata. Sad je gramatika proverena i može ići u promet.

  13. Ja cu napisati sutra, nemam nikakvu ideju. Nije izraz nešto posebno maštovit, a sijalica je u svojoj definiciji obuhvatio sve. Videćemo sutra hoće li mi nešto pasti na pamet.

  14. izbacih i ja... ufff

  15. Све су дефиниције врх, свака част свима.

  16. Честитам Главном на пролазу даље

    Znači jebač i zvanično ustupio mesto nekom od ovih što čekaju pišmana.

    Cavulja, a sve pare sam stavio na ustanak potlačenih u prvoj grupi.

  17. Нека уђе неко ако оће уместо мене, ја нећу ништа писати јер нећу да се брукам неким глупостима.

  18. Ko me jebe kad se za Bundes ligu prijavljujem, a Švabe blickriguju li blickriguju,,,
    Ja ću sutra da skromni barjak otpora razvijem - kad dobijem jebeno pravo da kačim (znam sa postera kako je dobro i lako kad imaš više 'itaca dnevno, pa pucaš kad ti se opaljuje).

    Ovo što sam do sada pročitao - respekt narode ;p

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.