Dueli autora u definicijama - PRIJAVE (prijavljivanje gotovo, grupe određene, izrazi za definicije podeljeni)

  1. Остаћу ипак у такмичењу јер ме људи терају да пишем. Не верујем да ћу избацити било шта пошто је реч говно и први пут чујем за њу, ал видећемо.

  2. Odradih al sam totalno van forme, ne ide...

  3. To jebaču (kompliment a ne nik), mućkaj tom vidroljupskom glavurdom kao da sam sve pare stavio na tebe ko što i jesam.

    Inače, uzdržavam se od čitanja dok ne krene glasanje jer je tako pošteno i jer sam u mogućnosti.

  4. vidroljupskom

    Da fak?

  5. Šta, vidroljubac? :)
    Đe je problem s pojmom, sve i da ne postoji mogu valjda da ga izmislim, eno crnogorci izmisliše pravopis a rvati čitav jezik pa nikom ništa.

  6. Haha, vidroljubac, kako ti pade na pamet samo? :))
    Jebaču, verujemo u tebe, bori se!

  7. Izbacih sad ovu moju. Nadam se da nisam prekoračio net, jer sam se prikačio na kompu preko fona. :/

  8. Оће да буде гласање као за насловну или по бодовима?

  9. kao za naslovnu, pise na desetak mjesta lolo

  10. a kako se glasa za naslovnu lolo

  11. glasaćemo za 16 defki, po jednu iz svake grupe, pobednici idu u drugi krug...

  12. Evo i ja ispustih svoju, kako bude biće. Nisam nešto zadovoljan.

  13. Ја сам задовољан собо што сам је уопште и напис'о.

  14. Paz'te, ja jesam lak na plusu ali nisam očekivao da ću na svaku dati plus. Za sada nema loše defke i dalje. Čekam prvi minus koji ću roknuti, a njega nema.
    Da čestitam svima još jednom.

  15. I ja napisao, kad se svi kurče, da pustim i ja muda moja lepa

  16. И ја исто.

    Znaš, neki novajlija bi ti poverovao ovo ozbiljno lololo

  17. Da čestitam svima još jednom.

    И ја исто.

    Суптилан чоек, могу из живог блата да се извучем.

  18. Суптилан чоек, могу из живог блата да се извучем.

    Dobro povezano ovo :)

  19. Umesto ženu da trsim, ja pišem definiciju.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.