Dueli autora u definicijama - PRIJAVE (prijavljivanje gotovo, grupe određene, izrazi za definicije podeljeni)

  1. Ispatetisao i israo se za medalju.

  2. Њена се плава коса мешала са течношћу боје црвене... хахахаха бачје у улози заљубљеног тинејџера. Лудило.

  3. Umesto ženu da trsim, ja pišem definiciju.

    Sledeći put kad budeš hteo da je trsiš, neće da ti da, već će da te tera da pišeš definicije. Jebežga, takav ti je život Vukajlijaša.

  4. Бојан лаже по старе дане. Опште је позната чињеница да Вукајлијаши не јебу!

  5. Jebiga Riho, o vojsci pisao Glavni, o segzu Lepri, meni nekako ostala ta tema ljubavi iako mi to ne ide najbolje. Sad ce neki da pomisle da sam ja neka mehka dusa, u stvari sam djubre neopevano. :)

  6. Бојан лаже по старе дане. Опште је позната чињеница да Вукајлијаши не јебу!

    Jebaće komšija mesto mene :)

  7. Nek uđe neko umesto mene. Stvarno ne ide da se ja takmičim a toliko dobrih autora gleda, a šanse za prolazak su mi ravne šansi da zvezda postane institucija u basketu lolo
    Pored toga ja bre nikad nisam bio vusokopozicioniran bilo koja svera života da je u pitanju.

  8. ajde bre Rajo, igramo se. odkuntaj partija, pa na sabajle jednu sini iz malog mozga, nako... jutro je pamtnije od veceri, mozes ti to, crni....

  9. Drug Raja _-_
    Nek uđe neko umesto mene. Stvarno ne ide da se ja takmičim a toliko dobrih autora gleda, a šanse za prolazak su mi ravne šansi da zvezda postane institucija u basketu lolo
    Pored toga ja bre nikad nisam bio vusokopozicioniran bilo koja svera života da je u pitanju.

    PIČKO, ŠTO SI SE PRIJAVLJIV'O?
    ŠĆIPI GUZICU, I NAPIŠI JEBENU DEFINICIJU! ISPOŠTUJ I SEBE I EKIPU!

  10. stvarno,rajo,sto si zaplako?...napisi nesto,bilo sta,bole te kjurak,zajebancija,jbt

  11. Prijavio sam se misleći da neće toliko dobrih autora biti samo gledaoci. Par postova pošto se završilo prijavljivanje mnogi dobri autori su pokušali da se prijave, ali nije bilo mesta i sad ja trebam da napišem neku glupost koja možda neće biti ni u plusu a da neko tamo nema pravo da učestvuje a može mnogo bolju definiciju da napiše. Kao što je prošle godine bilo greota što je Čelzi osvojio ligu šampiona ili kao što bi bilo greota da je Real dao još jedan gol i izbacio Dortmund tako je greota i da ja napišem defku.

    EDIT: Napisaću nešto ako me niko ne bude zamenio čisto da ispoštujem pravila jer mi komunjare smo pošteni ljudi

    odgovor: nije fora da se sad povlačiš. Ako si se prijavio, idi do kraja.

  12. ma istipovao si se...al kako oces...

  13. Drug Raja _-_

    Ajde i ja da osramotim nas flafičaste ionako nisam dugo pisao.

    EDIT: Sad videh da je završena prijava a baš sam se spremao da pobedim

    Ајој, па он се мукица пријавио кад је мислио да је готово, рачунајући да га уопште неће ни убацити у такмичење...лолололололо

  14. Napisaću nešto ako me niko ne bude zamenio čisto da ispoštujem pravila jer mi komunjare smo pošteni ljudi

    Rajo polako i opuštano napiši defku kakvu god hoćeš. Uopšte ostale defke ne treba da utiču na tebe i ne to šta i kako hoćeš da napišeš.
    Ako bude dobra super, ako ne ko ga jebe. Ovo je takmičenje bez pritiska i zajebancija je.

  15. Е ако сам ја могао написати, онда...

  16. Veruj mi Rajo imao sam isto mišljenje kao i ti. Pogotovu kad mi ništa nije palo na pamet. Onda sam napisao naslov defke i počeo da jedem govna, tako ćeš i ti veruj mi ;)

  17. Rajo, ja sam svoju definiciju pisao sat vremena, napisao sam bar 10 različitih verzija i na kraju sam izabrao onu najmanje lošu po meni. Ako imaš vremena uradi tako i ti.

  18. Onda sam napisao naslov defke i počeo da jedem govna

    I bi Vukajlija.

  19. rajo, nemoj da te potresaju ovi prethodni komentari kako ni na jednu defku nisu dali minus do sad, ima nas koji smo dali, hehe

  20. rajo, nemoj da te potresaju ovi prethodni komentari kako ni na jednu defku nisu dali minus do sad, ima nas koji smo dali, hehe

    UAAAAA, HEJTERIII!!!!!!1

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.