Prijava

Ја само за Ђурђевдан нисам ту од ових дана :)

koji vam je kurac, uvijek je moglo da se tolerise to, jos sad se ne gleda skor uopste tako da je nebitno kad okacis defku, samo da je okacis.

Ne učestvujem u duelima, ali ću pomno ispratiti takmičenje - moji minusi su uvek spremni za strajizme, divi gavaje i šuntave defke. ;-)

људи, ја спремам Славу, а рад бих се поиграо. од среде већ може, евентуално сутра пре него одем на сточни пијац...
а купио сам нове бицове, одро бих вас хњо хњо.
и изазвао бих бруса и џонета чисто зато што су толико препотентни :))))

неком другом приликом...

Хахаха сад кад сам прочитао ово Милетово "Славу" са великим првим словом сетим се Симета и његове чувене реченице. :)

oću i ja... znam da neću daleko da doguram al' nema veze :)

Ја пријављујем неса, Адамса и АлексАндроса... није фер, јер неки нису на сајту... мене без...

odgovor: možeš prijaviti samo sebe, ne i druge autore.

и изазвао бих бруса и џонета чисто зато што су толико препотентни :))))

Mile brate, nije to prepotencija, čista logika - nemam ja straha da se prijavim niti imam neku ekstra pozitivnu istoriju u ovim takmičenjima. Kad sam prvi put učestvovao dobio sam Slavka za protivnika, moj prosek bio 29, njegov 63. Mislio sam da će me ojaditi pri glasanju. I jeste, ojadio me. Posle me i Bobi uništio u sledećem takmičenju.

Poenta je samo u već viđenoj činjenici da čim neko provali da je Bruce pisao defku odmah doleti 35 autora da pičnu plus. Sem toga, koji će meni kurac još neka odabrana? Imam pravo na 30 definicija dnevno, čak i kad sam ekstra inspirisan napišem 5. Samo džabe zauzimam mesto nekom kome bi to značilo. Nije nefer takmičiti se sa mnom jer sam književna babaroga, nefer je da ja zauzmem mesto mladom autoru.

Нема Зајка да се огласи по питању времена кад се пишу дефке. Ако не будем ту нека ми неко пусти поруку на фејс.

Oću ja. Još kad bi mogao moj izraz...

Odgovaram vam svima kasnije, sada jurim da se spremam za posao.

Sve što Bruce napisa i samo da ovo hajlajtujem

niti imam neku ekstra pozitivnu istoriju u ovim takmičenjima.

Na oba turnira sam ispao u prvom kolu lololo

Jednom me odr'o Sub Focus, jednom Bioshocker. Nije prepotencija u pitanju, nego ono što je Bruce naveo.

Prijaviću se jedino ako bude falilo autora da se održi turnir, pošto maksimalno podržavam ovakve akcije i smatram ih odličnim.

AJDE PRIJAVE BANDO, DOBRO JE OVO ZAJEBAVANJE!

ma ovde je samo zajebancija bitna,jebes sve ostalo...ako ne budem imao inspiracuju napisacu samo ,,beeeeeeeeeeee,, i gotovo

ма зезам се бре, који вам је.

џонета има 6 иљада пратилаца, искидали би ме, а брусу само док ћерке уђу у пубертет, ето њега међ модовима јопет, полуди човек тада, а ко ће нормалан са модом да се такмичи лоло

Prijavljujem se...
Volim ovakva takmičenja. Dva puta sam učestvovao i bio sam totalni autsajder, ali sam ipak pobedio vrlo zajebane protivnike. Mislim da sam i sad autsajder pošto sam na prethodna dva puta imao sreće ihahaj.

Jednom me odr'o Sub Focus, jednom Bioshocker. Nije prepotencija u pitanju, nego ono što je Bruce naveo.

А не помиње кад га је један медатор исто добио на ултимат фајт... Кад су и случајни пролазници цијепали његове постере и стављали моје... :Д

Prijaviću se jedino ako bude falilo autora da se održi turnir, pošto maksimalno podržavam ovakve akcije i smatram ih odličnim.

Исто тако :)