Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. Dobio sam plastičan čep u oko od neke pičke iz gužve, puk'o mi kapilar u oku i boli kad god trepnem. Š'a da radim presvetli doktori?

    EDIT: Da napomenem da sam oko isprao fiziološkim rastvorom.

    zalepi kapak nekim selotejpom par dana dok ne prođe otok i stavi povez (delovaće jebački na suprotan pol)... a što se tiče pičke, sledeći put joj reci šta si doživeo zbog toga... ko zna, možda te zamoli na kolenima da joj oprostiš...

  2. Zbog cega Bog stvori KOALE i PANDE?!?!? Zbog cega stvori male jebene PANDE, pojedose sav bambus, koji ce mi kurac KOALE da ih samo sanjam po nocima bez sna, sta ce meni u zivotu to....samo se sekiram,,,,hvala Bogu pa mi zakon omugucava da kupim oruzje.,,,,,i da se branim

    Bila sam dugo pandomrzac, pošto su oni žestoki fejlovi evolucije, ali psole su mi se nekako svideli zbog Dragon Warrior-a. A za koale se sve slažem. Još su i tupave pošto mlate samo eukaliptus...

  3. Ipak ih je više u medicini i stomatologiji nego farmaciji, ali ne znam zašto... Meni je to jako zanimljivo zanimanje, šteta što mi hemija nikad nije ležala, tj. nisam je volela...

  4. Sale, možda imaš problem kao ja. Sekret ti se ne sliva lepo, nego pritiska bubne opne i zato ti sluh opadne. Tako su meni nekako objasnili. Radio sam operaciju kao klinac, stave ti cevčice neke male, preusmere sekret, ti to izbaciš i miran si. Meni se to vratilo, oni se svi začudili kako, ali jeste. Treba opet da radim, ništa strašno. :)

  5. a što se tiče pičke, sledeći put joj reci šta si doživeo zbog toga... ko zna, možda te zamoli na kolenima da joj oprostiš...

    Mislio sam na pičku muškog roda.

  6. Sale d snajperist

    Verovatno je zbog toga mi zapuseno sto si ti gugi rekao.
    Da pokusam hidrogen da kapnem?

    ma 100% je nego ova moja KOLEGINICA voli malo da se pravi važna :) jer ona je FARMACEUT nije kao ja TEHNIČAR JEDAN OBIČNI lolo

    ako ne znaš kako se isppira uvo hidrogenom, bolje da ti pokaže neka med. sestra za prvi put... šanse da će ti to pomoći su oko 10% jer hidrogen ne leči upalu... a, ako je dobra sestra, možda se i ogrebeš za OPALIN :)

  7. I pola tih što su tu su isfeminizirani.... Katastrašno... Mada slično važi i za veliki broj medicinara i stomatologa (ne svi). Gugi nije takav, tako da je nacionalno blago. lolololo

  8. Mislio sam na pičku muškog roda.

    Ako zažmuriš, isto ti je to :)

  9. Mislio sam na pičku muškog roda.

    ma nema veze, stavi mu kesu i zamisli neku pičku iz te iste gužve

  10. Bruce je večeras pravi dubokoumnik. :)

  11. Pa iskreno ne verujem da je upala uva, nego pritisak ili taj neki kurac usred prehlade :)
    I cini mi se da mi se i smanjila zapusenost nego pre 2,3 dana.
    Tadam stvarno jedva cuo nesto.

  12. Pa iskreno ne verujem da je upala uva, nego pritisak ili taj neki kurac usred prehlade :)
    I cini mi se da mi se i smanjila zapusenost nego pre 2,3 dana.
    Tadam stvarno jedva cuo nesto.

    Pročitaj moj post, tačnije, staviću ga u edit.

    EDIT:

    Sale, možda imaš problem kao ja. Sekret ti se ne sliva lepo, nego pritiska bubne opne i zato ti sluh opadne. Tako su meni nekako objasnili. Radio sam operaciju kao klinac, stave ti cevčice neke male, preusmere sekret, ti to izbaciš i miran si. Meni se to vratilo, oni se svi začudili kako, ali jeste. Treba opet da radim, ništa strašno. :)

  13. smorka megatronka

    I pola tih što su tu su isfeminizirani.... Katastrašno... Mada slično važi i za veliki broj medicinara i stomatologa (ne svi).

    ima istine u tome što kažeš... uglavnom to važi za farmaciju... žao mi je što je tako ali jeste, nije da nije... znam nekoliko a za većinu njih mislim da su i pederi, da ne kažem gejovi

    Gugi nije takav, tako da je nacionalno blago. lolololo

    pa, nije da se hvalim ali jeste tako lololo

  14. spava mi se, a ženske tri četvrtine porodice zauzele sve pogodne položaje, meni ostala samo najvrelija soba, ne ide mi se nikako tamo...

  15. Pa meni je ovo prvi put da se desava mlato :)
    Da se desava neki 2,3 onda bih isao kod doce i sve to :)
    Ali ovo je prvi put.

  16. Inače što se ušiju tiče, tu sam se napatila k'o Isus, i mesto da sam pamtila sve fore, ja sam samo gledala da zaboravim. :D Da, inače sam gluva na levo uvo totalno, hvala cigaretama tokom trudnoće.

  17. hvala cigaretama tokom trudnoće.

    Eto, i posle ja ne valjam kad na ovaj penal moram reći "Drugi put ne puši u trudnoći" :)

  18. Pa meni je ovo prvi put da se desava mlato :)
    Da se desava neki 2,3 onda bih isao kod doce i sve to :)
    Ali ovo je prvi put.

    Nema šta da čekaš, idi kod doktora da ti to sve proveri i da odgovarajuću terapiju kako bi to brzo izbacio. Verovatno će da ti da Gelumirtol i da šmrčeš Nasonex i to je to. Bolje idi sad, nego da čekaš da to zađe u dublju fazu i posle ne može bez operacije. :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.