Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. Eto, i posle ja ne valjam kad na ovaj penal moram reći "Drugi put ne puši u trudnoći" :)

    Haha, mislim da ju je to malo uplašilo, pošto su čak sumnjali i da sam totalno gluva jer jednom nisam reagovala, a bila sam zaspala na to uvo na koje čujem... :) Zato je brat ispao čitav. :D

    Nasonex

    PROČITAH NANOSEKS! HAHHAHAHHAHA!

  2. PROČITAH NANOSEKS

    i ja, i još se pitam zašto napominješ :)

  3. Smorka, pominjala si na nekoj temi o pušenju to da si gluva na levo uvo, jer ti je mama pušila u trudnoći... Ali kako su lekari utvrdili tu povezanost? Mislim, ima još žena koje su pušile u trudnoći, a deca nemaju (bar za sada) nikakvih posledica...

  4. i još se pitam zašto napominješ :)

    Hahhahahhahahahhahah! Pa kod tebe se ne pitam. Eto, zajebi genetiku, ospade da sam konačno povukla suptilnost na tebe!

  5. PROČITAH NANOSEKS! HAHHAHAHHAHA!

    Pa, da, farmaceutkinje su u suštini takve. Čuju i vide samo ono što se njima prohte

    PRIMER:

    "Izvinite, pošto je tabla Nimulida?
    "Zmijulida?"

    Ovo se meni desilo, mada, tada mi je bio zapušen nos, ali opet, Zmijulid, jebem mu sreću.

  6. Pih pauza.
    Sad nece da ih bude 3 sata.

  7. Ali kako su lekari utvrdili tu povezanost? Mislim, ima još žena koje su pušile u trudnoći, a deca nemaju (bar za sada) nikakvih posledica...

    Pretpostavljam iz zdravstvenih kartona dece, pa su ispitivali roditelje (verovatno ne lično majke nego poznanike da li su pušile u trudnoći). Učila sam i iz higijene u srednjoj, i pratila neka predavanja, utvrđeno je da se dešava kod neke dece od majki koje su pušile u trudnoći (naročito ako su one mršavije građe kao moja, više nikotina stigne do bebe) da se rađaju prevremeno (i to mi se desilo) i dešava se da im se ne formira pravilno slušni nerv (i to mi se desilo). Isto tako ta deca mogu biti sklonija astmi i srčanim problemima, ali to me je (nadam se) zaobišlo.

  8. Ovo nasonex nema šanse da bih izgovorila kako treba sa svim mogućim znanjem i predznanjem. :D

  9. Znači, ti si još i dobro prošla :)) Šalim se malo, zajebano je to pušenje u trudnoći...

  10. Vidi gavajo! :D Brus reklamožder. :=)

    -You're sick, boss, you know that?
    -Mhm.

    Enivej, odoh ponovo da se bavim nekim naukama, da šokvejvišem (ovo mi ne dirajte, sutra ću da definišem valjda će biti malo većeg čitanja, patetikolololo), pošto danju spavam, pa vas pozdravljam, ako ponovo budete tu u sitne sate kad navratim, jeeej!

  11. IMAM NEKE GLJIVICE NA KURCU ŠTA DA MAŽEM DA ME PROĐE

  12. čmar mi se osušio. jesam gej boj?

  13. KANESTEN I SIDU LEČI.

  14. Kao mali sam godinu dana primao ijnekcije za povisen AST (neko mi rece da je to hormon rasta neki, pa da mi ne izraste nesto vise nego sto trbea). E sad problem je sto su mene u periodu 7-8 razred pocela kolena da me bole, lekar rece jer sam krenuo da rastem. Ja ga cenim da sam zavrsio sa rastom ali mene kolena jos uvek bole, ne toliko cesto ali kad previm neki specifican pokret da. Pre neko vece sam krenuo da cucnem i u predelu hrskavice sam osetio neki probadajuci bol...Koji su moguci uzroci i kako leciti, i ako moze objasnjenje za onaj AST.

  15. AST ti je enzim, aspartat aminotransferaza. U višku može da se nađe u krvi uglavnom kao posledica nekog oboljenja jetre koliko se ja sećam biohemije (: sad, šta raditi s tim, nek pomogne neki stariji kolega ili neko od ovih farmaceuta, ja internu medicinu i farmakologiju još nisam slušao (:

  16. IMAM NEKE GLJIVICE NA KURCU ŠTA DA MAŽEM DA ME PROĐE

    http://www.akumulator-akumulatori.com/images/Black%20Horse/akumulator-akumulatori-black-horse-12V-97Ah-800A-desno+.jpg
    Узмеш ово и нађеш два проводна кабла.
    Скинеш црни и црвени поклопац. Е сада, један проводни кабл закачиш за оно где је био црни поклопац, а други део кабла за моодо.
    Други проводни кабл за оно место где је био црвени поклопац, а други део за врх курца.
    И онда журка почиње.

  17. Gvozdenovic

    IMAM NEKE GLJIVICE NA KURCU ŠTA DA MAŽEM DA ME PROĐE

    KANESTEN, KANSEN - samo ako su gljivice... ako si siguran da jesu uzmi, u protivnom neće pomoći
    ako ti izađu one sitne tačk koje svrbe i peckaju, KAMILICA JE ZAKON... normalno skuvaj čaj od kamilice i kad već postane mlak ,sipaj u neku čašu koju više nećeš koristiti, potopi ga 10 min i ponovi još 2x dnevno... posle tri dana ima sve da se povuče - OZBILJAN SAM
    mada ne bi bilo loše i da ga namažeš FLOGOCID-om... po meni ta mast i sidu leči

    MakaronMaster

    čmar mi se osušio. jesam gej boj?

    ti i partner bi trebalo da počnete da koristite vazelin

    C0a

    Kao mali sam godinu dana primao ijnekcije za povisen AST (neko mi rece da je to hormon rasta neki, pa da mi ne izraste nesto vise nego sto trbea). E sad problem je sto su mene u periodu 7-8 razred pocela kolena da me bole, lekar rece jer sam krenuo da rastem. Ja ga cenim da sam zavrsio sa rastom ali mene kolena jos uvek bole, ne toliko cesto ali kad previm neki specifican pokret da. Pre neko vece sam krenuo da cucnem i u predelu hrskavice sam osetio neki probadajuci bol...Koji su moguci uzroci i kako leciti, i ako moze objasnjenje za onaj AST

    Smo će ti objasniti biohemiju AST-a...
    Ako si još u pubertetu, dok ne izađeš iz njega osećaćeš i dalje ta sevanja u kolenu, naročito na promenu vremena... ako nisi, trebao bi da odeš ipak kod lekara

  18. Ma AST je bio povecan nekad, nego me samo zanimalo sta je to bilo... A imam 19. godina, znaci jos koju godinu ce mene kolena da bole -_-

  19. ćuti ako su samo kolena, neki ljudi imaju sevanja i tu i u laktovima,krstima...
    ako nastave i dalje da bole, stvarno se javi lekaru