Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. dutjas je u pravu za toplo mleko, nema boljeg sedativa...

  2. Pazi, on ne služi da zaspiš od njega. Lipov čaj ti ima najviše dejstva na kardiovaskularni sistem, snižava krvni pritisak, pa ti stvara blag osećaj lagodnosti... samo toliko, neće baš on da te komira, lolo

  3. Hah, kad te spopadne nesanica koja traje mesecima i na kraju od tebe napravi hodajući leš, sa povremenim euforičnim maničnim napadima (to jelte mozak u pokušaju samoodbrane luči endorfin), možeš samo da sisaš kravu koju su lopatama hranili bensedinom ili nečim težim :(

  4. Probaj cvjetni prah, sam ili s medom, jednom sam uzela malo veću količinu, nekoliko kašika, bila sam nekako bez apetita, i zaspala na fotelji usred dana sjedeći... A pritom nisam prije toga osjetila nikakvu pospanost... Inače, nema šanse da po danu zaspim na krevetu, a kamoli na fotelji.

  5. cvetni prah je veoma, veoma zdrav... samo dok upotrebljava cvetni prah mora voditi računa o ishrani, jer on u svom sastavu ima ogroman broj belančevina, doduše, nisu životinjskog porekla, al' ajde... on je sjajan stimulans, povoljno deluje na nervni sistem, kardiovaskularni. To je ok, samo treba paziti na ishranu i na njegov rok upotrebe. Ukoliko bude sa medom, hmmm... njemu šteti vlaga...

  6. КАКО ДА СЕ РИЈЕШИМ ЈЕБЕНИХ КОМАРАЦА ИЗ ПРОКЛЕТЕ СОБЕ?

    Dobre su one spirale.
    Kao tipa zapalis, ono dimi lagano i nema stvarno komaraca, cale to uvek koristi kad je dezuran i pomaze.

  7. КАКО ДА СЕ РИЈЕШИМ ЈЕБЕНИХ КОМАРАЦА ИЗ ПРОКЛЕТЕ СОБЕ?

    KUPIS JEBENI APARAT

  8. KUPIS JEBENI APARAT

    И МОШСЕ СЛИКАШ АЏАЏАЏА

  9. meni uvek do jaja pomagalo,uvek ih oteralo,a kad vidim jbt preporuke ovde,paljenje par kasika u pepeljari i slicno lolo

  10. Ne lupajte jebene gluposti.

  11. mora to strastvenije,sa uzvicnikom xD

  12. Aj ne tupite svi. Šta da radim sa nesanicom? Neće da ode pomoću čaja od nane, toplog mleka, vračanja žena koje znaju stvari, otera je samo alkohol (s tim što zaspim pa se probudim mamuran u četiri sata ujutru, pakao i griža savesti) ili neki gadni sedativi, što mi dubi rupu u mozgu i uništava kratkoročnu memoriju. Ako ništa ne uzmem, zateknem sebe u pet ujutru kako mi ptice pevaju oko prozora (a zaista pevaju lepo, imam čak i sokolove vetruške, i laste, i golubove, i vrapce i neke meni nepoznate pevačice, divne), a ja klikćem na linkove na usranoj Vikipediji, jer ni za šta drugo nisam sposoban u pet sati ujutru. Svi mi kažu, uzmi nešto pametno pa čitaj... Šta crno da čitam kad mi je kroz glavu posle tri sata noću prošlo dvesta najmorbidnijih scenarija mogućih (i još ono što sam pregledao do tada na internetu) i kad se osećam kao da me izgazilo trideset kamiona? Elem, ako neko od vas priučenih farmaceuta zna nešto, bio bih zahvalan. Inače, kad sam pokušao da se lečim, doktori su me trovali sedativima za uspavljivanje stoke pred klanje kombinovanim sa antidepresivima za pretvaranje živih ljudi u zombije... U stvari, sad vidim šta tražim da mi posavetujete... Eutanazija :)

  13. ubi to sranje sto imas u sebi nekako...popusi dzok i iskuliraj se...sigurno neces zaspati ako razmisljas o 30 kamiona koji te gaze xD

  14. Ollanik, trava mi izaziva paranoju i nesanicu...

  15. i meni...al bas zato sto mi toliko izmori mozak kad imam 3000000 svakakvih misli u sekundi,kad to prodje prispava mi se...

  16. Bensedin i pivo i eto te.

  17. Valdemare, a jesi li probao sa fizzičkom aktivnošću preko dana? Naravno ne pred spavanje... Znam da je užasno vruće, ali idi na kupanje, po mogućstvu reku, što hladniju moguće, i plivaj, izmori se maksimalno...

    Takođe, da ne jedeš kasno, pogotovu ne vlakna i celulozu (voće i povrće)... Zadrži se naprimer na čaši toplog mleka.

    Ono što još ometa san, makar meni, jesu ove strašne vrućine. U hladnoj prostoriji se mnogo, mnogo bolje spava... Verovao ili ne, ali ja sam celu zimu se pokrivao samo jorganom, a prozor sam držao otvoren, ono na luftaž. I kako legnem, tako se i probudim. Nikad slađe ne spavam nego zimi... :)

    Pokušaj i da odmoriš oči pre spavanja, znači nema kompa pre odlaska u krevet...

    Ne znam, probaj, probaj i ovo što kažu Dutjas i Kosmopolita...

  18. Uzi jebi nešto matoreee

  19. Bensedin i pivo i eto te.

    Al sutradan ne trebim pasulj, radim moždano, ne sme mozak da trpi bensedin i pivo, pokvariću ga, a treba mi.

  20. Znam sve to sa aktivnostima i tako to, ali joj, ne radi. Sad još neko da mi se javi sa Zdravomarijama ili brojanjem ovaca... Uostalom, nema veze.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.