Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. Kao mlađi traume, sad kao stariji srčani problemi ali mnoooogo manje doze.

    Pošto me često hvata nervoza i depresija imam lupanje srca jedan bromazepam i ksalol su sasvim dovoljni dnevno, to je po preporuci mog neuropsihijatra, inače vučem baš problematične traume iz detinjstva i jebi ga.

  2. Imaš Autan protiv komaraca, jezda je skup al' pomaže.

  3. ko me je vukao za jezik, kooooo me je vukao za jezik!!! Izvini, nisam znao.

  4. ko me je vukao za jezik, kooooo me je vukao za jezik!!! Izvini, nisam znao.

    A neeeee. Vidiš tu grešiš.
    Meni je psihijatar rekao da pričam o tome i tako mi je nekako lakše, mislim možeš ti popiti stotine lekova ali ništa nije ko razgovor.

    I mogu ti reći da uspeva, mnoge sam lekove izbacio iz upotrebe evo trenutno sam na ova dva a i bromazepam ću izbaciti vrlo brzo, ne prija mi više, ne mogu da spavam od njega.

  5. Имам проблем са отоком на десној нози, ево истроијат- у марту прошле године сам сјебао зглоб на десној нози и натекао је, међутим наставио сам да нормално обављам све активности. У децембру сам опет сјебао, и доктори у болници ми наместе лонгету, коју сам скинем после недељу дана, пошто нису лепо наместили и ландарала ми је. После ми костоломац каже да бих могао да тренирам за три дана, да сам дошао код њега и да је лонгета била скроз непотребна. Костоломац као намести то и оток мало спласне, међутим, и даље га има. Пре месец и по опет сјебем ногу, не толико да не бих могао да ходам, али толико да се оток обнови у пуном сјају. Како да га спласнем? Горепоменути костоломац је рекао да је то уствари лимфа која је направила неки тромб/чвор, јебем ли га, и препоручио ми је Хепатромбин гел, али не делује. Имате савет?

  6. Dragi Mićko, zar ti i dalje veruješ u kostolomce?

  7. Let me get this straight... Jebavao si zglob četiri puta i čudiš se što te zajebava? Ouuuukej... Uvako, gelovi nikada ne deluju previše, samo površinski, mogu da olakšaju bol na kratko, ono kad ti bude toplo oko kože gde si namaz'o nešto iako te u isto vreme i hladi, jer stvaranjem tog osećaja iritiranja (toplote) se za neko vreme zamaskira bol od upale, ali često ni tada nisu naročito efikasni. Kao onaj tedonal, konjska mast (bez uvrede CKM-u), sve je to na površinskoj bazi. Da bi delovao unutra, pomažu jedino tablete ili injekcije. Tipa brufena, diklofenaka, da tu upalu ublaže, ili kortikosteroidi koji su dosta invazivni, ali jaki imunosupresanti. Ne znam šta da ti kažem, odmori malo tu nogu, zdravo i laganije se hrani (hranjenje pojačava imuni odgovor čak i do deset puta) i idi kod lekara da ti to snime ili urade neku punkciju, možda ti i budu dali baš ove injekcije kortizola i njegovih derivata da ti otok splasne, posebno ako te je to drži već mesec dana. Glavno- ne jebi nogu toliko.

  8. P.S. MOŽDA POMOGNE AKO USPEŠ DA PROMENIŠ AVATAR. hehehehe 3:)

  9. Да ли апотекари заиста држе кондоме у "фрижидерима" или нас само ложе?

  10. Ako bih ti rekla gde ih držimo... Morala bih da te ubijem.

  11. enemyofthefreeworld

    Да ли апотекари заиста држе кондоме у "фрижидерима" или нас само ложе?

    Ne, drže ih pored njega.
    Možda vas i lože.... ima puno čudnog sveta...

  12. Значи ако ми икад затребају да купим на трафици?

  13. SMORKA, eeee, kad ćemo didemo na odmor? Si planirala nešto?

  14. Možeš i tamo, ali tamo su bušni... jebiga, dosada čini svoje

  15. А као вама у апотеци није досадно...

  16. Dragi Mićko, zar ti i dalje veruješ u kostolomce?

    Погрешно сам се изразио. У костоломце не верујем, али у човека који има звање "виши терапеут, спец. ортопедске медицине", у њега верујем.

    Let me get this straight... Jebavao si zglob četiri puta i čudiš se što te zajebava? Ouuuukej... Uvako, gelovi nikada ne deluju previše, samo površinski, mogu da olakšaju bol na kratko, ono kad ti bude toplo oko kože gde si namaz'o nešto iako te u isto vreme i hladi, jer stvaranjem tog osećaja iritiranja (toplote) se za neko vreme zamaskira bol od upale, ali često ni tada nisu naročito efikasni. Kao onaj tedonal, konjska mast (bez uvrede CKM-u), sve je to na površinskoj bazi. Da bi delovao unutra, pomažu jedino tablete ili injekcije. Tipa brufena, diklofenaka, da tu upalu ublaže, ili kortikosteroidi koji su dosta invazivni, ali jaki imunosupresanti. Ne znam šta da ti kažem, odmori malo tu nogu, zdravo i laganije se hrani (hranjenje pojačava imuni odgovor čak i do deset puta) i idi kod lekara da ti to snime ili urade neku punkciju, možda ti i budu dali baš ove injekcije kortizola i njegovih derivata da ti otok splasne, posebno ako te je to drži već mesec dana. Glavno- ne jebi nogu toliko.

    Брааате, не чудим се што ме зајебава, већ хоћу да склоним оток :Д Овај ортопед је човек стварно професионалац, заклео бих се у њега, али контам да нема толико искуства са спортским повредама, већ више са хроничним, па ми зато даде гел, пробаћу са бруфеном и диклофенаком, за стероиде не верујем, некако ми се јави одбојност чим чујем ту реч, макар имала "кортико" испред себе. А ово за снимање, био сам на снимању, и сад она виљушка, не знам како се зове, ви ћете знати, је скроз у реду, међутим рентген не може снимити тетиве и остала срања, која су вероватно усрана... Аватар је непромењив лоло :) Хвала вам, тј. хвала ти.

  17. pa, kako kome... eto meni je juče bilo jako, jako dosadno... zamisli koliko će se za 9 meseci beba roditi :)

  18. radijacijo,brete,iskuliraj s tim lekovima,ne valja toliko da ih pijes,ozbiljno

  19. Mićko, u apoteci kupi Chymoral tablete i ispij jednu kutiju.

  20. chymoral se pije 3x2 ali mu neće mnogo pomoći, veruj mi... malo će mu splasnuti otok i to je sve... nažalost

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.