Prijava

Uh, napio sam se sinoc ko majka (premotaj na 9:19, ne radi tajmer ovde) http://www.youtube.com/watch?v=g_CAS4r0uak#t=9m19s.
Odoh da nadrobim, srecno Hause >| lol

Evo napisah i ja nekako. Prekinuli su me najmanje dvadeset puta. Misao je odlutala. Nadam se da koncentracija nije pobegla previše.

Ne zna se koji je teži par za odlučiti, čekam sve defke pa ću da vidim.

Поставио, па штабуде... Не мерем је више данас смишљати, забаталих посо, фамилију и пиво збоговога.

Ја нећу да читам ни једну док не крене гласање, онда полако.

Додадох, мада почео сам већ да се губим мало и да претерано једим говна...

Ljudi, ako je Sejo govedo sprečen da piše, a Džoni ne želi da umesto njega učestvuje u četvrtfinalu, da li da taedium prođe dalje bez borbe (ipak mora da napiše defku) ili da ubacimo provirona, pošto je i on izgubio za bod od protivnika?

Šta kaže vitae?

Ne kaže ništa, koliko vidim.

Sejo_ nemoj se zajebavati, imamo dil! lolo

Sklepah i ja, ne zamerite na dužini, ali nisam mogao kraće.

A bila bi dobra fora da se odradi i jedno takmičenje u kratežima.

odgovor: Odlična ideja! Sledeći put ću gledati da organizujem nešto takvo. Hvala.

Ljudi, ako je Sejo govedo sprečen da piše, a Džoni ne želi da umesto njega učestvuje u četvrtfinalu, da li da taedium prođe dalje bez borbe (ipak mora da napiše defku) ili da ubacimo provirona, pošto je i on izgubio za bod od protivnika?

Kako god hoćete, nemam ništa protiv da Proviron uskoči u duel, ja sad krećem da pišem svoju (:

A bila bi dobra fora da se odradi i jedno takmičenje u kratežima

Podržavam Natnat.

Bravo, Natnat! Sjajna ideja.

EDIT: A ne da moram tri dana da čitam ovo što je M70 skucao :D

Može i sa kratežima lolo

Ma ubiše u pojam ovi literarni magovi. Sve definicije su extra, žao mi kad treba da glasam.

Podrška za krateže i sa moje strane! A i da bude neki standard, ono, dva reda maksimalno. Umorio sam se pišući četvrtfinalnu.

Dakle, rešeno je. Pošto je DŽoni rekao da neće da upada, koji nije u mogućnosti da napiše definiciju danas, u četvrtfinalni duel sa autorom teadium_vitae ide autor proviron, koji je imao isti broj glasova kao i Džoni u prošlom krugu.

Nadam se da nemate ništa protiv toga.