Prijava

Skoro sam provalio da postoje one Eksterne TV kartice, koje ne moraju da se montiraju u kućište, nego se ubaci u VGA input na monitoru, te onda možeš da gledaš TV i bez rada računara.
Moj problem je upravo u VGA inputu. Kao većina monitora, moj ima jedan, koji vodi do kućišta. To znači da bih morao da odšrafljujem - zašrafljujem svaki put kada bih želeo da monitor prebacim u TV i obratno. Da li postoji način da se izbegne ovo?

Kupi normalan TV.

realno,hahahaha

Manite spem, ozbiljno pitam. Nemam mesta u sobi za tv.

рестартуј рачунар

Useli se u veću sobu. OPAAAAA
Elem, nema načina da to uradiš na taj način koji ti hoćeš.

to ti ne radi, lažu narod.

Ako ti monitor ima jos jedan ulaz (DVI), imas adapter DVI-VGA, kupi njega, pa na njega nakaci tjuner. To nece uvek da radi, ali probaj...

postoji adapter na koji ubodes iz kompa i iz tv kartice, a na drugoj strani ide do monitora, mislim da se zove monitor switch

postoji adapter na koji ubodes iz kompa i iz tv kartice, a na drugoj strani ide do monitora, mislim da se zove monitor switch

To nešto na foru lopova, što od jednog utikača pravi dva? Probaću da nađem, hvala :D

EDIT: Našao. Samo da vidim gde ima u Srbiji da se nađe, lolo

http://www.amazon.com/Tripp-Lite-P516-001-Monitor-Splitter/dp/B00083Y4B0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1279396407&sr=8-1

Zbog ovakvih ljudi EI Niš propada