Prijava

Poštovane Vukajlijašice i poštovani Vukajlijaši,
stigosmo i do finala takmičenja u definisanju nedefinisanih izraza. Da ne bih dužio previše, odmah prelazim na najbitnije.

PRAVILA ZA GLASANJE u finalnim duelima:
- Pravila su veoma slična pravilima koja važe na izborima definicija za naslovnu stranu sajta.

- Na ovom takmičenju može glasati svaki autor koji ima minimum 50 poena (pošto je toliko potrebno da bi učestvovao na forumu), a Vukajlijaški staž je nebitan (ako se autor registrovao istog dana kada je ova tema otvorena i ako je skupio 50 poena, ima svako pravo da glasa).

- Poželjno je (ne i obavezno) da svaki autor koji bude glasao, glasa za po jednog autora iz svakog para. Ipak, zamolio bih da se ispoštuju takmičari i da se glasa za autore iz svakog para.

- Autori koji učestvuju na takmičenju takođe mogu glasati, s tim što ne mogu glasati ni za svog protivnika, ni za sebe.

- Svaki autor može glasati samo jednom u toku jednog kruga.

- Ne sme se glasati za oba autora iz jednog takmičarskog para.

- Svaki glas nosi po jedan poen.

- Kada glasate, napišite samo ime autora za koje glasate, jedno ispod drugoga.

REZULTATI glasanja će biti objavljeni po završetku brojanja glasova.
--------------------------------------------------------------------------------

Ako imate pitanja vezana za takmičenje ili glasanje, obratite mi se putem PVT-a.

U borbi za TREĆE mesto, se susreću:

U borbi za PRVO mesto, se susreću:

--------------------------------------------------------------------------
Glasanje traje do nedelje, 12.05., do 15:00 časova.

--------------------------------------------------------------------------

Nagrade su sledeće:
3. mesto - autor dobija definiciju iz polufinalnog duela na naslovnoj;
2. mesto - autor dobija definiciju sa takmičenja na naslovnoj po svom izboru;
1. mesto - autor dobija 2 definicije na naslovnoj: sa finalnog duela i sa takmičenja po svom izboru.

Count Zero
Mile bubreg

1. Proviron
2. Mile

EDIT: Ne sviđa mi se Grofova jer ne ostavlja mogućnost da nešto može da ne padne u zaustavnom vremenu. Mislim, u fudbalu postoji ta mogućnost, a kod njega to ne vidim - Ili može da se padne pre zaustavnog vremena ili u zaustavnom vremenu, te sam glasao za Provirona.

1. Count Zero
2. glavni

Count Zero
MIleBubreg

1. Count Zero
2. Glavni

Count Zero
MileBubreg

Za 3. mesto: Count Zero-http://vukajlija.com/pao-u-nadoknadi-vremena/657387
Finale: MileBubreg-http://vukajlija.com/rov-kao-smisao-zivota/657353

Odlično takmičenje, jedva čekam ako bude u kratežima.

Count Zero
MileBubreg

Za 3. mesto: Count Zero
Za titulu: MileBubreg

Čim sam video naslov za finalni duel, rekao sam sebi da ću glasati za onog ko ne ubije nikoga u definiciji. Obojica me razočaraše, ali Miletov je umro nekako zanimljivije i telo defke je jasnije.

За 3. место - Count Zero
Финале - MileBubreg

- Count Zero
- MileBubreg

Count Zero
MileBubreg

Sa najvišim pohvalama za organizaciju i za učesnike. Pun pogodak.

Za 3. mesto: Count Zero
Finale: MileBubreg