Večiti Derbi u fudbalu: Partizan - Crvena Zvezda

  1. hahah super im je atmosvera na jugu inace....inace mi pun kurac ovih grobarcica ovde sa teme koji su utakmicu gledali samo na tv, a vamo pricaju o navijanju....a svi zajedno sto pisu na temi imaju mozda 50 utakmica maksimum ha ha ha

  2. У уторак је кошаркашки дерби, тако да и не мора ова тема да се закључава.
    Само избаците ово фудбалски из наслова.

  3. Пуши га Пезосе такви као ти нису видели трибину никада ја сам на југу од своје седме године, седам циганских застава сам за мојих 39 година заробио голим рукама на стотине цигана сам, о дресовима да не причам. Ја и Сима Србија '97 сами на 100 цигана, две шипке и два пиштоља, три кутије метака, плус њима Аркан чува леђа а нама Белгија покојни, а то су биле године а не ово ко данас где се боду ножевима
    ГЛЕДАМ САД ОВАЈ ЛИВЕРПУЛ е то је фудбал а не ко ови наши и ваши кад ћемо једном да се ујединимо и престанемо да се делимо да заједно и гробари и делије јебу бугаре из НИша и усташе из Новог Сада зар смо заборавили шта значи СССС ееее Србине сам си себи највећи непријатељ погледајте ко нам игра вечерас у Арени, истој оној где су певали Дино Мерлин и Јосипа Лисац а кад је Лексингтон бенд пево у Реци никад

  4. Давиде, стварно те није срамота? :Д

    Фендере, има тема и за кошаркашки дерби.

  5. Pa ima tema za kosarku.

  6. Чији је дупли овај ив ана?

  7. Paklov ja mislim.

  8. Mislim da je ajax. Na njega lici

  9. Sad terebamo ici na ovu temu da delije navijaju za Cibonu a glodari za Cedevitu.

  10. Sad terebamo ici na ovu temu da delije navijaju za Cibonu a glodari za Cedevitu.

    poližeš mi kitu ahahaa

  11. Kakav je transfer ta stranica, nesvest.

  12. знам ја да ви не разумете то, да ти објасним зашто:
    http://www.dodaj.rs/f/3A/pb/3M896X0i/jug-sever.jpg

  13. И ладно те није срамота. Јеботе, ја сам мислио да код вас само Јанпи није исправан, кад оно међутим... :Д

  14. Au tebra ala mračiš sa tom slikom. Smešni ste likovi skroz, kontam da ste najniža kasta u ovom prejadnom društvu.

  15. хахаха сисајте га :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.