Prijava

скоро исто ко да си друкара.

Nikad ih nisam voleo, davide, naročito kornjače, al' otkako sam prestao da idem na sever, a ima jedno 4 godine rekao bih, sve mi se više gadi ova stoka od ljudi koja sebe naziva navijačima. Ako mamicu mu jebem, sad dva meseca ima da piša na sec i da stenje od bolova kad sere.

Izvadiše rebra Rajku Mitiću.....

Večiti Derbi u prekidanju utakmica : Partizan - Crvena Zvezda

ma ovo da dignu gledanost

Nikad ih nisam voleo, davide, naročito kornjače, al' otkako sam prestao da idem na sever, a ima jedno 4 godine rekao bih, sve mi se više gadi ova stoka od ljudi koja sebe naziva navijačima. Ako mamicu mu jebem, sad dva meseca ima da piša na sec i da stenje od bolova kad sere.

слажем се. има много стоке и све. ал ако је казна за бацање столице (или чак можда ни толико, него погрешно место, поглешно време) пребијање пендреком, ал онако педерски само зато што можеш а не зато што треба. е сад има кад мурија и треба да бије.

prekinuo bi utakmicu i oduzeo po 20 boda i ciganima i franjevcima

sad murija treba da bije, davide.

prekinuo bi utakmicu i prebacio u petu Beogracku ligu i grobare i cigane.

david je u onoj masi sa stolicama, ovo preko fona piše
udri davida murijo!

pogan pogana joj jebem ti državu ti jebem ja plaćam porez da ovo govno bije srbsku decu na igralištu osušila mu se ruka tata ga jebo i onaj koji mu je kurac u grlo turo kad je bio nejač jebem li mu mamicu milosnu crko majci mlad na rukama daboda daće Bog

I treba pobiti govna, nema veceg sljama od glavudza sa severne tribine.

удри милицијо побиј све ионако курцу не вреде

i vama svima što trolujete da podržavate kerove jebem ceo kalendar i sve pokući pičkice malene američko nemačke jeba ću vam sveću retardi maloumni iselite se svi u beč pička vam materina

Nista sad nek igraju jedno poluvreme. Boli me kurac, izgubio sam vec 40 min.

gazde kafana trljaju ruke

slepci jedni jadnici nišči i ubogi šljamu

i vama svima što trolujete da podržavate kerove jebem ceo kalendar i sve pokući pičkice malene američko nemačke jeba ću vam sveću retardi maloumni iselite se svi u beč pička vam materina

EVO JA PODRŽAVAM KEROVE!!! DOĐI DECXKO, ČEKAM TE NA SLEDEĆEM VOSU LOLOLO