Prijava

(....KrajsleR...)

Ciklone, koliko autora učestvuje ? Jel isto?

Ja lepo napisah:

Sigurne su samo dve stvari: prvo ide grupna faza i da će glasanje biti isto kao i na prošlom takmičenju. Dakle, 24 sata za glasanje, pa ko ima najviše u grupi, taj ide dalje.

otkud sam znao... ja video neki se prijavljuju, pa rekoh i ja taman :)

Kud svi, tu i mali Mujo zonfa? ;-)
Evo kratkog infoa:

mislim da bi trebao da pošalješ PVT Asatu i pitaš ga šta misli o tome.

Zajebano je malo ovo izvesti, ima tu tehnickih problema dosta... MOZDA, recimo da se zada definicija kratez kao naslov, a onda autori da definisu, ali i u tom slucaju bi morao da se skupi odredjen broj naslova definicija, jer ovde je ipak naslov najbitniji znaci da se prvo napravi predlaganje za to, a ond autori da daju ili tekst ili primer ili oba...

"Štetočina Dinkićevog kalibra"

-Onaj Dinkić od vepra mi upet probio u baštu!
-Iju kolki se Dinkić uhvatio u mišolovku!

ili

"Ajs Nigrutin faca"

-Kako je Djole puko glavom u gredu, samo je napravio Nigrutinku i pao!
-Nemoj da balavis mnogo, ako te puknem bices ko Ajs Nigrutin, jescuo?

Znaci pola pola, prvi deo takmicenja PREDLAGANJE naslova krateza, od onih sto se prijave svako daje po cetiri recimo, a onda se naslovi koji su prosli raspodeljuju dalje na definisanje, po principu proslog glasanja. Znaci u prvom krugu ispadapola autora, pa ostali u eliminacije, ali obavezno sa tudjim naslovima. Mozda je glupo, ali kakav covek, takva i ideja...

mislim da bi trebao da pošalješ PVT Asatu i pitaš ga šta misli o tome.

Taj fazon.

Moze kratez.
I da rezervisem odma jedno mesto zamene. Ako bude.

Teško je zadati konkretne teme za krateže, predlažem da se zadaje uopštena tema u okviru koje bi postojala određene smernice (nešto kao ono što je mylyca organizovala ranije) i striktno pravilo o broju karaktera koji definicija ne sme preći. Kao SMS, imate pravo na 60 karaktera u okviru kojih pišete priču na temu "Letnja olimpijada u Garmišpartenkirhenu".

I ne moraš slati PVT Asatu, cimni Agilnog ;)

Maksimalno dvije proširene rečenice u tijelu i maksimalno dvije rečenice u primjeru, za slučaj da se izraz treba objasniti dijalogom.

Kao i na prošlom takmičenju, dati jedan izraz po grupi. Jeste teško uraditi varijaciju, al' na muci se poznaju - jauci!

moj predlog je reč od maksimalno 12 slova ili 5-6 kraćih reči... čisto da takmičenje bude zajebanije :)

...jedna, eventualno dve rečenice, bez primjera ili eventualno jedan primjer. ako bude kakvo takmicenje uteferite i mene volio bi probati...

Kajtezzz naš nasušni :)

Ma jedna rečenica i ćao. To je definicija krateže. E, da... utefterite i mene

и ја бих да се опробам у такмичарском кратежисању. често пишем кратеже у последње време, па ако има места за мене, било би ми драаагоо.. :3

Je li namerno spamujete, iako je napomenuto da se ovde ne prijavljuje ili..?

Je li namerno spamujete, iako je napomenuto da se ovde ne prijavljuje ili..?

jbg, nisam procito sve postove na temi pa nisam vidio, izvinjenje od mene

Kajtezzz naš nasušni :)

...daj nam danas i oprosti nam dugove nase... :)

ja bi precesljao temu i banovo sve mongoloide sto se prijavljuju.

da se limitira brojem reci, i telo i eventualno primer. recenica je varijabilna.
zadati pojam, pa ko ludzi. prosto.

Stvarno treba banovati sve vas koji se prijavljujete. Em ne čitate prvi post, em preskačete ono što drugi napišu. Da vam crtam ubuduće?

У своју одбрану - видео сам тему у полувремену, па сам само на брзину прелетео погледом, видео да се неки пријављују и ето. Сад ме бануј што гледам оне дилетанте.

Dobra ideja - kratez u formi haikua.

Neću da dajem predloge, već da se odmah prijavim za takmičenje, već tri takmičenja sam propustio, organizujem tu kladže neke, bzze.