Prijava

32 autora, ako se ne varam

Varaš se... 48 je bilo....

Ono što sam naučio na Vuki jeste da ne postoje debilni izrazi, slike, GIFovi, već samo debilni autori koji od istih ne umeju da naprave dobru stvar...

Рече човек који на форуму моли за одабране постере хо хо хо

Kul, samo da se izrazi daju kao u prethodnom takmičenju, da ne bi ljudi previše sami izmišljali nešto što ne postoji, a kao je sleng u nekom delu Donreg Brianguk kao oblasti Mordora.

Реко ми Тхилмо да вам кажем да оће и он.

Prijavljujem se i ja odmah, upišite me, neću sutra biti dugo za kompom...

Немојте да сте цаве, да сад отворите тему за пријављивање за 15 минута, дајте тачно напишите кад ће бити пријаве ако одлучите да направите такмичење.

Dobro veli kornelije. Ja sam zato prošlo propustio. A uređenje prepuštam modovima. Sugestije koje bi i ja dao su već pomenute.

Ja sam i na prošloj temi rekao da me automatski stavite na spisak za sledeće takmičenje ako ne stignem na vreme da se prijavim. :)

koliko je kotizacija? kao na prošlom takmičenju?

SUGESTIJE:
1. Zabranjeno linkovanje
2. Telo defke do određenog broja slova - treba dobro osmisliti koji je to broj, jer ukoliko je isuviše mali doći će do poklapanja defki, al ne treba da bude ni duža od npr. 100 slova.
3. Bez primera

provironova ideja je najbolja(ne mislim na broj slova, nego na drugi deo loša hrana ona devojka i to). Tako je najbolje i realizovati. A broj slova, šaznam, možda 30.

Za 2. i 3. se slažem sa Vejv rajderom, al nije baš lako napisati kratež bez linkovanja.

Па 100 слова није кратеж јебо вас курац. Кратеж је пешес речи.

Па 100 слова није кратеж јебо вас курац. Кратеж је пешес речи.

+1
tako sam račun'o nešto 6*5, čini se optimalno.

al nije baš lako napisati kratež bez linkovanja.

U tome i jes fazon... Jer neko može da se nađe pametan i linkuje defku koja ustvari i daje objašnjenje izraza...

Ja nisam za broj slova, nije lako odrediti to, bolje 1 ili 2 reda po meni.

Da vas ja pitam nekoliko stvari: da li sam ja bilo gde na temi napisao da je ovo tema za prijavljivanje? Da li u naslovu stoji tako nešto? Da li ste vi svesni da je za prošlo takmičenje najavljeno da će biti otvorena posebna tema za prijave? Zar treba da ja (ili bilo koji drugi mod) svakom autoru šaljemo PVT-ove sa porukom u kojoj je link ka temi za prijave?

Prethodni put sam prvo otvorio temu u kojoj sam u kratkim crtama opisao kakvo će takmičenje biti i da je ta tema za predloge izraza za definisanje. Recimo da nije bilo dovoljno predloga na toj temi (samo za prvi krug su odatle pokupljeni izrazi), tako da da sam morao da na forumu, na drugoj temi, iskopavam nedefinisane izraze.

Ali, tada sam znao kako će takmičenje izgledati, pa mi je bilo lakše da sve to organizujem. Sada sam hteo da još više izađem ljudima u susret, da potencijalni učesnici sami odrede deo nekih uslova za takmičenje. Jebote, lepo sve piše u prvom postu, a vi se prijavljujete ovde kao da će sutra biti pokrenuto takmičenje.

Prvo da vidimo kolike će dužine biti defke. Onda da vidimo šta će se definisati. Šta može, šta ne može, šta sa primerima, linkovanje i tako to. Tek kada to odredimo, onda ćemo otvoriti posebnu temu za prijave (baš kako sam i prošli put to odradio) i to ćemo i najaviti.

Sigurne su samo dve stvari: prvo ide grupna faza i da će glasanje biti isto kao i na prošlom takmičenju. Dakle, 24 sata za glasanje, pa ko ima najviše u grupi, taj ide dalje.

Zajebite prijavljivanje sada, tema nije predviđena za to.

Ciklone, koliko autora učestvuje ? Jel isto?

Da vas ja pitam nekoliko stvari: da li sam ja bilo gde na temi napisao da je ovo tema za prijavljivanje? Da li u naslovu stoji tako nešto? Da li ste vi svesni da je za prošlo takmičenje najavljeno da će biti otvorena posebna tema za prijave? Zar treba da ja (ili bilo koji drugi mod) svakom autoru šaljemo PVT-ove sa porukom u kojoj je link ka temi za prijave?

Zajebite prijavljivanje sada, tema nije predviđena za to.

otkud sam znao... ja video neki se prijavljuju, pa rekoh i ja taman :)