Prijava

Razvaljuje me ova zagonetka, ne mogu da odustanem,a postala je jako teška, ako volite, probajte.

http://www.deathball.net/notpron/

Eво, сад је решавам...

Užasno je teška,ja sam zaglavio na osmici,ne mogu da mrdnem. javi dokle si stigao ili ako ti treba neki trag :-).

Ја дошао до седмице, па ми се укочио комп, па ме мрзело д'идем испочетка. Планирам ових дана опет да кренем.
Него, глупо је то што нпр. кад гуглаш неке ствари да би решио задатак, искачу форуми са решењима загонетки. Није поштено, свако може да нађе решење. :)

Majku mu...našao listu za ASCII (za 6.), preveo "hesgotitall" u html jezik, probao sa izbačenim tačkama i zarezima, sad sam izguglao pesmu pa ću da probam pevača da prevedem na html... Majko!!!

Džimi, imaš onu foru -notpron na kraju unosa za pretragu, i onda ti normalno googla, ne izbacuje forume sa rešenjima.

Ja ne znam šta da radim,isprao sam sam sebi mozak sa ovim osmim nivoom,idem po kući i ponavljam ko lud kurac - Jay Pac, Jay Pack....odlažem ovo dok se ne povratim.

P.S. Vehbija - Hladno, traži drugi trag.

aa.igrao sam ovo davno...mesecima i mesecima..stigao sam do -4 nivoa..priznajem samo sam za jedan nivo koristio hintove sa neta ..nisam mogao nedeljama da ga predjem...ali sve ostalo sam odradio sam ;D i stvarno mislim da je ovo najbolja zagonetka na svetu,nameravam da nastavim....

Ja sam ocigledno bas ono g...a za ovu igru( neznam ni kako se igra)

moj brat je stigao do 60-tog nivoa
:)

ja sam anti talent za ovo, imam samo jedno pitanje: KAKO SE OVO IGRA

Jebiga Pametna, iznevjerio te nik.

Kako lvl 4 ?

Morzeova azbuka.