Prijava

Ne bih ja išao toliko daleko, ada, svi smo prijatelji ovdje, mada, ne bi škodila ta.slika i to.

Ma da, nego cisto da se vidi da nema brkova. Brkovi su za Brjkajliju, a ne Vukajliju.

glasam za predlog ali samo ako poslušate torazulua

Gugi ja to najdobronamernije, zbog svih ljudi ovde, a ne zbog sebe, sta ce to meni ovako kljakavom?xD

Podrška dijaspore je vazda bila.onaj mali tas na.vagi ili vazi koji bi prevagnuo. Kolfilde, drago mi je što si za našu stvar.

ja sam samo za demokratiju. cet se mora podijeliti sa masama. na cetu se mnogo brze razmjenjuju ideje nego na forumu zbog nacina funkcionisanja ceta.

Ima li koji drugi čet?

vratite 50 poena za postere, za reakcije minimum 300. na čet uvedite 10 poena, čisto da napiše nešto

Ima li koji drugi čet?

kako to mislis, drugi cet?

Kao dokaz mladosti, perspektivnosti, i najvaznije zenskog pola, od dokumenata je potrebno dostaviti full body sliku sa danasnjim primerkom "Blica"?

Podržavam.

vratite 50 poena za postere, za reakcije minimum 300

To bi dovelo do spema definicijama tipa: "dajtemi 50 poena da pišem postere". Loša ideja.

ja sam za to da se svima omoguci pvt i sve,ko ranije,kad je svako mogao da postuje na forumu...

Nisi u pravu, Radijacijo, demokratija je "ono kada se ja ne slažem sa tobom ali bih i život dao da.se.tvoje mišljenje čuje". Neka.se čuje svačiji glas ođe, tako nam Bog pomogao!

Ispoštuj me, Kolfilde?

ama tu sam ja, nego sam se zajebao u startu i sad nema smisla da dalje postujem. procitao sam cet umjesto pvt.

sve ok. kao što rekoh, čast mi je što je dijaspora sa nama!

mada pani, pvt i nije neka sloboda govora, to je sve privatno. bolje cet, a?

ja sam mislio da se tim đevojkama pomogne, da se izvedu na pravi put, da ne krenu stranputicom i to, vrijeba svakakvi škarabeč ođe na Vukajliji, čisto da im se pomogne a da se ne stvara prevelika pompa oko toga, ne mora svaka šuša i maruša znat' za naša dobročinstva, ja to iz najbolje namjere i to. mislim da bi svaki slobodni Vukajlijaš podržao ovu inicijativu?

sve za nlados'!

uz slavni Miletov amandman - da mlada perspektivna autorka okači dojkicu na avatar

i ovo što veli diskretni, bliži se dan mladosti, 25. maj, red je da se ispoštuje :)

pa bas zato, je li bolje da se te djevojke na cet prebace? Tako sve javno da bude. Ovako scena, dodje mala na pvt, a tamo joj mnogi neljud sto ni 50 bodova nema trazi slike i uci ponasanju. i to sve tajno, da niko ne zna, iskvari se dijete a mi ni ne primijetimo...

transparentnost! da si odma tako reka ja bi se odma sa tobom složio! :)

aj što jebu đecu nego nam ne nude...
ima smisla oprez štovanog kolege Kolfilda

no me moleste mosquito