Prijava

ал' како видим сви пиче неку културу

Polako fejs, nismo svi postavili ;)

и моја ће бити нека као културица.

Reče čovek koji je napisao ispalu...

Evo i ja napisah pa šta bude bude.

Ja mislim da će Denisx dizenenadi na ovom takmičenju.

Ja mislim da će Denisx dizenenadi na ovom takmičenju.

+1

Reče čovek koji je napisao ispalu...

Испалу? Мислиш излет? Ил' шта о'ш да кажеш совијем? :)

Ja odustajem zbog nemogućnosti da objavim defku. Tehnički razlozi.

Izlet jebemga u izlet... uvek se ispalim kod te defke :)

Ал' већина нас је написала обичне дефиниције, а не кратеже.... Тј. ако се за кратеж сматра зонфић од неколико речи....

ЕДИТ: Арапине, што не сачекаш до сутра да објавиш? Имаш још скоро цео дан за објаву....

Ja bacih u 4 reči, nisam mog'o kraće.

Тј. ако се кратеж сматра зонфић од неколико речи....

Проблем је што сви имају различиту дефиницију кратежа. По мени, кратеж је кратка будалештина коју пишеш у тренуцима лудила. Како раније рекох, да је на граници да буде без везе с мозгом, а тек једва смислено да читалац може извалити шта си написао. Од мојих, Брус је добро запазио да је Излет био тежак кратеж, а додао бих за примјер рецимо и ово. Лагани летњи кратеж.

Da, samo dva, tri prava krateža (tvita) su izbačena, ali mislim da Zyclon nije ni mislio baš na klasičan kratež, nego da se ograniči pisanje taman toliko da bude ili pravi kratež ili normalna kratka defka.

Колико мени реч "кратеж" иде на ону ствар из неког разлога.

ето и ја сам рокно свој...не знам да л је мало дуже, ако јесте реците избацићу пример...јер морао сам да га напишем, чисто оно...овако је дефка можда мало нејасна...

ja ne mogah kraće, Sveti Gral krateža sam napisao sa onom "žuti", ali takva ne odgovara propozicijama - ima Faca i "niski" kao odličan kratež :)

EDIT: a imam 86 karaktera ukupno :)

јебига, имаш 300 карактера па пиши....правила су јасна :Д

kakvi ste vi to ljudi, s toliko karaktera, ja imam jedan, ne bas cvrst, ali je jedan...

proevropski Kajteze :)

Izbacih i ja, telo 102, primer 226 karaktera, nadam se da neće biti problem jer ne mogoh kraći primer. :)

Ja inače baš volim da pišem krateže. I imam par baš kratkih.
Ali drugačije je na zadatu temu.