Prijava

Upaljač pali cigare. Nema razlike u cigari upaljenoj zipom i običnim. Opel i fiat hiljadu razlika. Koristiti skupi glomazni teški zipo = pozeraj

Lol Reme ja imam amneziju kapiram. Mada ima postu jače od godine

Upaljač pali cigare. Nema razlike u cigari upaljenoj zipom i običnim. Opel i fiat hiljadu razlika. Koristiti skupi glomazni teški zipo = pozeraj

Brate, pa ne nosiš jebenu ciglu, nego upaljač prokleti. Glomazan i težak? lol
Ne budi retard, fora je u onom što Bombaš reče. A pritom, random upaljači se gube, Zippo baš zbog toga što je takav kakav je, mnogo teže.

upadne pickama u oci skupocen upaljac.jednom sam provalio da riba gleda u moj zlatni upaljac, verovatno je u svojoj glavi zamisljala kako nosi luj viton tasnicu kupljenu od mojih para.video sam da se upecala, odma sam je odveo kuci i jebo.posle toga nisam vise hteo da joj se javljam, tako sam ja nju zajebo

kineski vrši funkciju, izgubiš kupiš novi, zipo ko još jednu paklicu da nosi , savršenstvo je u jednostavnosti. i još što svi koje sam sreo da imaju zipo pale ga na čvrgu kurčenje ludilo pućkajući pljuge kupljene od užine da ga roditelji ne uhvate

Labo jesi preljuta glava, ali sernjas za medalju. Srebrnu.

upadne pickama u oci skupocen upaljac.jednom sam provalio da riba gleda u moj zlatni upaljac, verovatno je u svojoj glavi zamisljala kako nosi luj viton tasnicu kupljenu od mojih para.video sam da se upecala, odma sam je odveo kuci i jebo.posle toga nisam vise hteo da joj se javljam, tako sam ja nju zajebo

Dje si je zakopo?

Brt, sto si ti toliko zapenio protiv zip upaljaca?

pozeraj al više zbog nedostaka ičeg interesantnijeg na sajtu Vukajlija.com a ne spava mi se pa kako vreme bolje da utrošim nego da se svađam sa nekim malo

E onda kul.

A Insignija nije pozeraj? Sta bezbednija od drugih? Kamion je bezbedniji od insignije, vozis kamion.

Brate, upoređuješ insigniju i punta i još pitaš koja je razlika..braaat.

insognija udobnija, komfornija, prostranija, lepša od fiata pa i sigurnija a protiv kamiona nemam ništa generalno

O Boze, hoce li prestati.

Zip komforniji, prostraniji, lepsi od kineza, sigurniji (nece da eksplodira kad ga zaboravis u kolima na suncu), protiv kineskog upaljaca nemam nista.

ovo već postaje previše ozbiljno

od svega zipo je samo lepši. samo lepši = pozeraj. moram ovde stati, ti produži,

Jebiga kad su ti pretanki argumenti