Prijava

Predlazem da se uvede mogucnost logovanja na vise mesta - glupo je da se moram svaki put logovati na poslu, kod kuce, na telefonu. Tehnicki je lako izvodljivo, i nema razloga za ovakvim zastarelim resenjima - da se automatski izloguje na svim ostalim mestima kad se na jednom uloguje.

Ovo je lapsus gore sto sam naveo za posao, nikad se ne logujem na poslu, na poslu vredno i predano radim, i mrzim ljude koji surfuju po fejzbuku i vukajliji u radno vreme, to treba sve najpre pobiti, pa onda otpustiti s posla da nema leba da jede.

И треба да искочи прозорчић који те пита да ли стварно оћеш да се излогујеш, овако се сто пута сјебем кад кренем да кликнем на профил. Кајзене, реагуј!

I uvesti ono da se vidi ko nam gleda profil, obavezno.

pa izloguje te automatski kad zatvoriš brauzer...

Odjavljuje me jebeno i sa istog kompjutera kad se prijavim sa mozile a bio na hromu.

@Brus
Ne izloguje, ostanem ulogovan zbog onog kako se zove....
Password managera i kad ja ugasim komp i kad uđem na vuku on me vrati ulogovanog, al sa drugog kompa ne može.

Jedino kad bi mogao da se uvede neki vremenski period, 1 sat, 2, 5, 10, stalno ulogovan.

Па јел' се зна неко добро место за логоровање у Приједору?

Zašto jebač nije postavio sliku Kaizena boli kurac?

PRIJEDOR, ja se ukočio od smeha

Мрзи ме брате.

pa izloguje te automatski kad zatvoriš brauzer...

Ne izloguje ako si stiklirao da te zapamti.
Ostali sa drugim prijedorima, sikter pa otvarajte svoje teme! Ovo je pitanje od vitalnog znacaja i nije se saliti i trolovati sa takvim stvarima! IMAJTE POSTOVANJE!!!

Ја би' да се уведе да кад се неко улогује на сајт да му се скува кафа, у подешавањима профила да се направи да л' да добијеш слатку, горчу или средњу.

jel to uopšte može? kako bi to moglo da se izvede a da se ispoštuje safety and security?

Може ако имаш лаптоп са аутоматом за кафу.

Da nećeš možda i da ti opere i šajbnu dok je tu?