Otkazala mi sprava?

  1. Možda imaš problema sa egom. Možda zato što kada jebeš ružne nakaze, možda ti se kurac diže na sam osećaj uzvišenosti a ova te riba sjebala jer je dobra.

  2. daj brate iskuliraj, šta kukaš ko neka baba! nije ti se digo jednom, uuu strašno! aj chill brate...

  3. Pa eto, ja ti kažem šta mi je rekla... Sve mlađi i mlađi uzimaju ta sranja, s obzirom kako se danas loše i nezdravo živi... Pazi, ja da imam tih problema, meni bi jedini problem bio da uzimam ta sranja jer su preskupa, složićeš se, a ovako, mi ne bi bio problem...

  4. Ne diže mi se više uopšte, čim krene ja se setim kako mi se nije digao tad i userem se.

  5. pa brate mojne se sećaš!

  6. i ja tih problema nemam

  7. Ja mislim da si ti prvi primjer vukajlijaša koji ne jebe

  8. Ne diže mi se više uopšte, čim krene ja se setim kako mi se nije digao tad i userem se.

    Напиј се и уз неку порњаву узми да га бацаш, кад си пијан, теже ћеш се сетити тога и то је то.

  9. Zulu, najgore je što mi ništa kod nje ne smeta i u tome je frka najveća a lupao sam očajne kante bez problema. Sjebo sam se psihički skroz u vezi toga.

    O tome ti i pricam, ne igraj se sa tim, a da ce se desiti desice se kad tad svakome. Ko ti kaze da nikad nije dobio batina, omasio u sta je pucao, i da je uvek jebao kad je hteo, ili laze ili se jos nije dovoljno bavio time o cemu prica.
    Ja sam prvo u zivotu jebao jednu (Bog da joj dusu prosti, nastradala je u saobracajki), sad bi me bilo sramota da joj se javim na ulici, al tad sam imao 13 godina, i mogao sam da probijem camovu dasku, smuvao sam je na kasetu NINA "Usne vrele kao zaaaaar", a ona bila starija godinu dana i palila se na narodnjake, a ja metalika jebiga, ali razradio sam taktiku...

  10. pa brate mojne se sećaš!

    Па женама је лако, изврнете се ко краве и чекате, повремено промешате, наскочите неки пут и то је то.

  11. Pusti ga da se napuni jedno nedelju dana.

  12. džofri, kakve bre ribe ti to jebeš?!

  13. Džofri, jebi je sa pravog naloga, nemoj sa duplaka!

  14. Узми Потенцијал Фриџо.... Јеси вид'о како ведро и срећно оне чиче узимају исти у апотеци?

  15. umoči ga u čašu jogurta da se napuni...

  16. desava se to,sto si zaplako...

  17. Što se mene tiče, ona je jebana.