Otkazala mi sprava?

  1. Preimenujte temu u JEBANJE

  2. Preimenujte temu u JEBANJE

    +515105040854850485

  3. а шта сад, није ти се диго бобан једном. Сваком се деси. Осим убер јебачима формата ја. Али нормалним људима се дешава. Тако да, опусти се.

  4. ja sam u tvojim godinama armirani beton lomio kitom.
    i jedino sto ti mogu reci je da ne pridajes tome mnogo znacaja, nemoj uopste o tome da razmisljas. kad ti se jebe-jebi (ako imas koga), kad ti se ne jebe-nemoj jebati. Toliko je jednostavno, nema tu razmisljanja.

  5. Glupo mi da ne jebem kad riba traži.

  6. Мораш се уздићи из јаме у коју си запао, мрачни витез се уздиже Џофри кроз напор и труд и падови ће бити неизбежни!

  7. а јеси пробао са млечиком?

  8. А јеси јебао некад пре у животу?

  9. Трш трш машала машала

  10. Glupo mi da ne jebem kad riba traži.

    a jel njoj glupo kad ti trazis a ona ne da? bole je kurac, ustvari picka

  11. Malopre sam komotno izdrkao na lemaju i srnu, izgleda da je do te ribe.

  12. Leže baba i deda u krevetu i baba onako mazno kaže dedi:
    • Deda, da li se sećaš kad smo bili mladi pa cele noći radili one stvari.
    • Sećam se, kako da se ne sećam. – odgovori deda.
    • A što ne bi otišao do apoteke da uzmeš neki preparat, da se prisetimo mladosti.
    Deda ustane i ode. Kad tamo zgodna apotekarka u miniću. Deda je upita za preparat. A pošto su takvi preparati na vrhu police, ona stade na stolicu da dohvati, a deda je prekine rečima:
    • Neka ćero, ne treba, nije do mene do babe je…

  13. Glupo mi da ne jebem kad riba traži.

    Koji kriterijum.

  14. boli te kurac, zamalo si jebo.

  15. Храбри Краљ Џофри
    Malopre sam komotno izdrkao na lemaju i srnu, izgleda da je do te ribe.

    Jos jednom upotrebi Lemaju u recenici koja ima veze sa seksom, i najmanji problem ce ti biti nedizanje kurca!

  16. Kakav katanac! :)))

  17. Dzofri, moj drugar imao istu situaciju i isto se zabrinuo da ce stalno da se desava. naravno prvi sledeci put cak sa istom ribom mu je sv proslo ok. pokusaj sledeci put da izbacis alkohol iz kombinacije i odmah zausavi tu ideju da ce to sad biti pravilo. nece sigurno mlad si suvise, ovo je samo trip napravljen iz jednog incidenta i nista vise. znaci iskuliraj i opusti se. mri me sad da ti kucam ceo taj psiholoski sablon ponasanja u kpracima ali je sustina da zaustavis vec tu prvu misao-sta ako opet..nece opet.
    i da, nemoj slucajno luksa da slusas, ako se namazes belim lukom nikad vise blajv neces da dobijes veruj mi;)

  18. pokusaj sledeci put da izbacis alkohol iz kombinacije

    Нисам пио ништа, што је најгоре.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.