Prijava

Da, u pravu si. Onda će Uzbekistan naleteti na neki Urugvaj i popušiti.

Evo tabele u Južnoj Americi
http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/southamerica/standings/index.html
Vidi se da Urugvaj i Venecuela imaju 16 bodova, al Urugvaj tekmu manje, što ih stavlja u prednost ako dobiju tu tekmu. A verovatno Venecuela neće posle moći da ih prestigne, tako da si u pravu i ti. Jbg, Uzbeci će da ispadnu od Urugvaja.

Ala je Paragvaj u ofsajdu, a imaju koliko Mondijala zaredom...

njemačka-turska-urugvaj,mada nem pojma dal se turci kvalifikovali.

U svakom slučaju ću navijati protiv svih ex yu država i protiv cigana( španaca i portugalaca). I protiv francuza mamu im jebem.

i dalje mi žao Uzbekistana, a baš sam se radovao što će da pikaju balun u Brazilu... Jebeni Iran našao da tuče Koreju u gostima. A ako Uzbekistan izbaci Urugvaj pa to bi bila baš senzacija! Jedino ako Urugvaj prestigne Čile do kraja, pa Čile bude igrao baraž

Jedino ako Urugvaj prestigne Čile do kraja, pa Čile bude igrao baraž

Kuras, nije Čile tolko loš

i dalje mi žao Uzbekistana, a baš sam se radovao što će da pikaju balun u Brazilu... Jebeni Iran našao da tuče Koreju u gostima. A ako Uzbekistan izbaci Urugvaj pa to bi bila baš senzacija! Jedino ako Urugvaj prestigne Čile do kraja, pa Čile bude igrao baraž

Ma Iran i Koreja umalo nisu zaratili, napušavali se preko novina pred utakmicu, savezi tražili pismena izvinjenja...

I ja se pre svakog prvenstva tripujem da ću da navijam za Engleze, jer ih gledam cele godine, i onda dođe prvenstvo, Džagjelka jebeni im najbolji igrač, smaraju i zajebem.

Ja uvek za njih. Najverovatnije zato što njihovu ligu najviše gotivim i to već 20 godina. I onda kada su se svi palili na Žabare mrtve.
Plus mi izgledaju kao normalni heteroseksualni muškarci što je retkost u modernom fudbalu.

Šta da ti kažem, Džoni, ispašće od nekih Kazaka u osmini-finala...

Uvek mrzim Englesku i zdusno se radujem na svakom prvenstvu kada ga izduvaju i popizde. Navijacu kao i dosad, za Brazil. Malo cemo forsirati i Crnogorce i Bosance, domacu raju, glupo je navijati za neke tamo leve, kad ima takoreci nasih.

Uvek i isključivo za Žabare. Ne znam zašto. Liga im je poslednjih godina otišla u kurac, znaju igrati dosadan fudbal, nakon 2006. nemaju neku ekipu, sad se možda pojavilo par solidnih igrača, ali ih svejedno volim. Imaju šmek i nekako su mi jedina ekipa koja ne igra mainstream fudbal. Uvek i u svakoj prilici mogu odraditi bunker, svakog pobede, ali od svakakvih retarda i izgube. Još kad vidim Prandelija sa onom zalizanom kosom, imam utisak da gledam Skorsezeov film.

A što se Engleza tiče, oni su takva sramota da sad ne znam ni pet igrača mlađih od 30 godina, a kao sam ih pratio nekad.

http://www.youtube.com/watch?v=5muGVKdJFV8

Volim ja Engleze, ali oni nikad ništa neće napraviti. Odgledajte dokumentarac ''One night in Turin'' fenomenalni Geri Oldman narator. U suštini, njih novinari POJEDU. A posle oni sami sebe unište zbog pritiska... Mi se tripujemo da su naši novinari napadni i prave spisak, onamo je to 2000 puta izraženije. Kad oni nisu osvojili sa Gazom i Linekerom 90', neće nikad...

Šta da ti kažem, Džoni, ispašće od nekih Kazaka u osmini-finala..

To je neminovno, ali jednostavno navijam za njih od kada se pred mojim očima na televizija BK pojavila odlična Premijer liga.
Naravno da nemaju šanse da uzmu, zaklaće grupu k'o ništa, a onda će da izduvaju nekim golom sa 40 metara.

Engleze kompleks više vrednosti uništava već decenijama, možda i vekovima. Zato su izgubili primat u mnogim sferama života: od diplomatije i geopolitičkog utičaja, pa sve do sporta. A više ne čine ni 50% stanovništva u Londonu... sve Rusi, Arapi i Indijci.

I ja se pre svakog prvenstva tripujem da ću da navijam za Engleze, jer ih gledam cele godine, i onda dođe prvenstvo, Džagjelka jebeni im najbolji igrač, smaraju i zajebem.

+123

Каква год да је БиХ држава, у њој сам рођен, за њу ћу навијати... или бар симпатисати.