Za koga ćete navijati na SP 2014?

  1. Osvaja neko od trojke Nemačka, Španija, Brazil, ostali nemaju šasne, možda još eventualno Italija, na frku.

  2. Slažem se Bili.. ipak, ako Belgijanci steknu dovoljno iskustva do SP ne treba ih uopšte potceniti!! Dobro, teško baš da osvoje, ali polufinale zašto da ne

  3. Ma kakvo polufinale, nemaju oni psihu za to, o igracima da ne govorim. Lako je nakantati tim koji vodi Mihajlovic, da vidim kako bi izvukli i bod u grupi protiv Svaba ili Spanaca.
    I ja mislim da ce Svabo da uzme, ili Brazil. Argentinci su klasicni cigani i njihove sanse su uvek male, jer su cigani. Dakle Svabo ili Brazil, mada ce pre domacin.

  4. Argentinci su klasicni cigani i njihove sanse su uvek male, jer su cigani.

    Ово је толико истинито.
    Французи са овом екипом неће ни групу проћи, јер имају арсеналовски губитнички менталитет и укупно пет добрих играча. Заправо по квалитету су слични са Италијанима, али Италијане боли курац и немају комплексе па су зато много јачи.
    Холандија је тренутно очај, погле само одбрану. Снајдер је у паду форме, једино себични гмаз може да промени нешто.
    Искрено, ја не верујем у Бразил, мислим да ће да испадну у неком четвртфиналу, полуфиналу најкасније.

  5. UZBEKISTAN DO POBEDE

  6. Meni su favoriti Nemačka, Brazil, pa tek onda Španija
    Moguća iznenađenja Urugvaj i Belgija

  7. Uvek za Nemce kad nema ovi naši paćenika, a nadam se nekom novom iznenadjenu, a biće sigurno.

  8. A što se Engleza tiče, oni su takva sramota da sad ne znam ni pet igrača mlađih od 30 godina, a kao sam ih pratio nekad.

    ЏОРДАН ХЕНДЕРСОН ЋЕ ИХ СВЕ ПОМЛАТИТИ НАРАВНО

  9. Buđavi Španci će da prepišaju prvenstvo.

  10. brazil mi je ekipa za koju navijam kada nemam za koga da navijam. tako da navijam za brazil. nekad su to bili englezi, ali su toliko postali jadni da me nerviraju sada

  11. Za bracu Belgijance. Po kevi iz Cacka smo braca.
    Igraju do jaja fuzbal, plus su relativno mlada repka, tako da od mene imaju svaki respekt.

  12. Osim za Bosance i naše(vojvoda će pokoriti hrvatsku i onda mi idemo na svetsko) navijaću za ekipe protiv kojih će, osim igrača igrati i sudija, prvenstveno mislim kad igraju neki levaci protiv velike repke pa onda kad zagusti pobeda velikima eto sudije. Inače gotivim portugalce od kad sam počeo da pratim fudbal, Deko mi bio obešen na zidu kao kao ikona, ali mi Ronaldo žešće ide na kuruac tako da sam zvaničo prestao da navijam za njih sve dok on igra za repku.

  13. и ја у начелу готивим португал ал ме нервирају мало ови меирелеш коентрао и ти цигани.

  14. Za sve afričke selekcije osim Gane, naročito Etiopiju ako se plasira (pravoslavlje ftnj)!

  15. a zamislite stvarno naprave neko sranje brazilci pa se oprostimo i od olimpijade i od svetskog... jebo olimpijadu, nego svecko!!!?

  16. Немачка је увек ту да ускочи. Њима да кажеш прекосутра СП код вас, спремни би били за та 2 дана.

  17. Meksiko je 86. spremio Mondijal za manje od dva meseca kad je Kolumbija otkazala.

  18. Ili u engleskoj da bude, pa da osvoje i oni... Kakvi su ko Turci u košarci.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.