Prijava

Predlazem sledece stvari feministkinjama ako zele potpunu samostalnost i dok ovo neurade nece je ni dobiti:
1.Da se nauce da podnose psovke,da nesmatraju opasnom uvredom ako im se kaze da se "ugojila" tj da ne budu kao "pozlacene"
2.Da se nauce da dele racun u restoranu
3.Da se nauce da nemaju privilegiju da ih poveze neko s skupa kola samo sto su "lepe ribe" i da nezaradjuju prodajuci svoje telo
4.Da se nauce da mogu voditi seks bez zaljubljivanja ukoliko muskarac nezeli ozbiljnu vezu.
5.Da prestanu se vristanjem reagovati na stvari poput mrtvog pacova,pauka i sl...
6.Da prihvate napijanje kao normalnu pojavu i pozeljno da prave drustvo decku dok uziva u rakiji...
One hoce samostalnost, ali da im i dalje sve decko placa a nema brate i jare i pare...

uhh nema mi nista jezivije nego kad mi neka riba glumi jaku i samostalnu zenu i onda kao ja placam sama sebi racun, i onda u kaficu tako vadi pare i gleda na racun kolki je njen deo....pa kad si dzek takav obrni celu turu klosarko

neverovatno kolko su ribe skrnave za pare, vekovima su naucile da nista ne placaju, bukvalno to ne moze da se promeni ni u narednih 200 godina, uvek ce se osecati uvredjeno ako se od nje ocekuje da nekad zavuce ruku u dzep

Jebiga, zenski preci su imali izuzetno vise sluha za trgovinu od muskih divljaka... uspeli su prodati pricu da nam cine neku izuzetno veliku uslugu davanjem picke i da to treba da se plati zivotom maltene... mislim cine, volim ja picku, ali nije da je i njoj lose jebem mu mater..

pff pa zene su halavije na kurac nego mi na picku, ima nekih izuzetaka gde je obrnuto al uglavnom zenama viri kurac iz ociju vise nego sto muskarcima pada na pamet picka....a muskarcima cesto pada na pamet picka, zamisli onda kolko njima pada na pamet kurac....plus sto vecina likova koje ti znas i svi mi, nemaju redovan seks uglavnom....ja mislim da su retke one koje nemaju redovan seks picke, i ako nemaju decka uvek imaju nekog da ih redovno odrzava...

Da da da da da slažem se s Pezosom žene imaju sesa abnormalno više puta nego muškaći nezavisno dal su u vezi ili ne

Stvorio sam jednu cinjenicu a neznam dal je tacna a ta je da su cesci sebicnjaci i ljubomorci koji proveravaju zenu na svakom koraku oni sto imaju para i dobro zaradjuju, dok siromasniji koji su navikli da nemogu imati sve oni su vise skloni kompromisu i dogovaranju.A isto ce i devojka iz bogataske kuce prece gledati da decko bude sav njen i zapostavi socialni zivot nego li neka iz radnicke porodice koja ce biti popustljivija kada su odlasci u kafani u pitanju.

Netacno brt. Ja sam bas onako bogat i siromašnije ribe su uvek bile ljubomornije od bogatijih. Ja onako bas nisam.

Sustinski, mislim da je veća istina da su ljudi koji dobro jebu manje ljubomorni od onih koji ne jebu dobro.

Petar Pan Pezo$
pff pa zene su halavije na kurac nego mi na picku, ima nekih izuzetaka gde je obrnuto al uglavnom zenama viri kurac iz ociju vise nego sto muskarcima pada na pamet picka....a muskarcima cesto pada na pamet picka, zamisli onda kolko njima pada na pamet kurac....plus sto vecina likova koje ti znas i svi mi, nemaju redovan seks uglavnom....ja mislim da su retke one koje nemaju redovan seks picke, i ako nemaju decka uvek imaju nekog da ih redovno odrzava...

Pa ovaj drugi deo, za održavanje je krajnje realan. Jbg, kad ti ortakinja kaže "ajd se jebemo kežual, ništa veza, ništa obaveze, kurac u pičku i bude nam lepo", ti si u fazonu "to je nešto najlepše što mi je neko rekao".
A s druge strane, kada ti to kažeš prosečnoj glupači ona je u fazonu "juuuu za šta me ti smatraš seljaku". Glupo shvatanje totalno. Ali je najčešće tako.

Imaš i onih riba koje na to reaguju sa "što da ne" i za njih jedno veliko ♥. lolololo

I ZATO TE VOLIM NATAŠA

Sustinski, mislim da je veća istina da su ljudi koji dobro jebu manje ljubomorni od onih koji ne jebu dobro.

Ubodes ga i ti ponekad brt xd

Dionysio

TREBA SLATI I PO PLJEKU OOOOU

pre 5 dana

Hahahahahah ja tek sad vidim ovo i potpuno se slazem sa ovom konstatacijom

Da da da da da slažem se s Pezosom žene imaju sesa abnormalno više puta nego muškaći nezavisno dal su u vezi ili ne

ako žene imaju više sesa, znači da ga i muškarci moraju imati više, ergo vukajlijaši nisu među tim muškarcima. :D

Ne znaci brate. To sto zene imaju vise seksa to znaci da veoma mali broj nas muskaraca ima preozbiljne kolicine seksa a ostali muskarci malo ili nimalo. Cim ovo ne znas u drugoj si grupi.

Sustinski, mislim da je veća istina da su ljudi koji dobro jebu manje ljubomorni od onih koji ne jebu dobro.

Nekako se iz ovog posta prosto vidi student ETF-a :)

Najtužnije je to što muškarce možeš podeliti u te dve grupe: jebači i nejebači gde je razmera 2:8 ili 3:7. S druge strane žene prema tome moš podeliti samo na: redovne primačice i neredovne primačice(u ovu grupu spadaju debele i ružne, pa možda čak i matorke), a ovde je razmera skroz kontra onoj gorenavedenoj za jebacxe.
Smatram da ne postoji žena koja nije primila kurca manje od 3 puta u životu. (Navarno da postoji, ali ovo navodim čisto rasprave radi)

interesuje me samo ko jebe tolike žene ako nema jebača... to je kao ono ženu prevarilo 90% muškaraca, a muža 10% žena... ako se ne jebu međusobno ne vidim logiku

ko ti puni glavu tim lazima da 90% muskaraca prevari zenu, a samo 10% zena prevari muza? najgora neistina u koje ne veruju ni male bebe vise...zene u najmanju ruku varaju isto ko i muski, a usudicu se da kazem da varaju i vise...
drugaru kuratom jednom ima ogromnu paliju pre jedno mesec dana trudna zena udata, drzi salon lepote u pezosu slala poruke molila ga da je kara, i ovako trudna cu ti dati da me izjebes u dupe, sta bi dala da ti ga popusim itd...6 mesec trudnoce, muz radi ko stoka...naravno da ce posle da kaze ''pa muz mi ne posvecuje dovoljno paznje on je kriv''

drugaru kuratom jednom ima ogromnu paliju pre jedno mesec dana trudna zena udata, drzi salon lepote u pezosu slala poruke molila ga da je kara, i ovako trudna cu ti dati da me izjebes u dupe, sta bi dala da ti ga popusim itd...6 mesec trudnoce, muz radi ko stoka...naravno da ce posle da kaze ''pa muz mi ne posvecuje dovoljno paznje on je kriv''

this is why I have trust issues