Prijava

Dakle, da ne bismo opterećivali teme za podele izraza i glasanje, na ovoj temi možete diskutovati, razmenjivati mišljenja i davati prognoze za takmičenje u pisanju kratkih definicija

Ova tema će biti aktivna do završetka takmičenja.

a ja ne mogu više da se prijavim?

шаљемо теби деф или их пишемо на тај дан или како'?=

A što smanjiste primjer sa 200 na 150 karaktera?

Ja sam se odjavio jer mi ne odgovaraju pravila pa ako želiš, Promoter, možeš umjesto mene.

Je l' stvarno 10 reči samo?

јок заебавају се

Promoter upao umesto paninara.

@ Rosoneri - u oba posta sve lepo piše, a i na četu sam napisao. Ponoviću ovde:

Na ovoj temi smeju pisati samo autori koji se takmiče. Jedino što mogu napisati u svom postu jeste pun link do svoje definicije koju su napisali za takmičenje.

@ Crno - u pitanju je takmičenje u pisanju kratkih definicija. I na temi za prijave je napomenuto da defke treba da budu do 10 reči.

@ Noeto Tomket Zeka - pa, pošto se mnogi buniše što uopšte postoji opcija da se napiše primer, ovo je neko srednje rešenje, kao.

PRIMERI U OVAKVIM DEFINICIJAMA SMARAJU, SAMO PATIŠPANJIŠU!

Јеботе, неки већ написали дефиниције. Најзанимљивији пар ми је Бенисијо - Брус. Не свиђа ми се органичење од 5 речи у наслову, али контам да је сад касно. Могло је и ту 10, јебига, некад је дужи израз, а добар.

hahahah a svi smo definirali nesto ogavno

U boktejebo đe mene sa Srkletnikom, aj' dobro, treba sad razmislit', taman posle ispita da bacim neku defku.

Kako sam fejlovala pa to je neverovatno. Ostale def neću da komentarišem
Zic, kakvo linkovanje je dozvoljeno a kakvo nije? Možeš li da pojasniš, malo me zbunjuje ono pravilo?

- linkovanje je dozvoljeno;

To jednostavno znači da reči smeju da se linkuju. Nigde ne piše da nešto jeste, a nešto nije dozvoljeno (što se linkovanja tiče). Jedino nije dozvoljeno sledeće:

- zabranjeno je neki izraz definisati jednom rečju koja bi bila "požućena" (linkovana) i koja bi vodila do neke starije definicije.

To znači da ne ne sme u telu definicije biti napisana jedna reč koja bi (kao linkovana) vodila do druge definicije.

Ja inače stvarno ne znam da li je toliko teško pročitati pravila polako i natenane? Pravila su veoma slična (gotovo ista) pravilima sa prethodnih takmičenja, tako da ne razumem kako vas sada zbunjuje ono što vas ranije nije zbunjivalo.

Uf, ima nekoliko parova gdje je šteta što će neko da ispadne već u prvom kolu, ali, što bi rek'o Gojko Andrijašević, žreb je bio nemilosrdan. ;) Ne čitam ništa dok se ne otvori tema za glasanje.

Vau koliko definicijaaaaa Lolo

Hvala. :)
I srećno svima. :)

Promoter upao umesto paninara, i baš meni zap'o :DDD