Prijava

Pitanje, kao što je i Bolt postvavio.
Jel do utorka ili do 26. juna ?

vucice trula ti je ta fora skroz...ako si vec napisala,napisala si

zato što trandžferišeš, dobar pojam, moš se definiše.
Kad vučica transferiše šololo

Pa šta sad, da pišeš dok ne ubodeš?

Lako je tako.

TRANSFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

Стеван
Шта се дешава кад после овог првог кола (квалификација), остане 5 људи у свакој дивизији? Јесу онда дивизије групе или... ?

Biće sve objašnjeno na temama na kojima će se glasati.

Хахахаха, замислите Вука како са онако очима буљавим од гледања у монитор и провирон обрвама трепће хаахахха

Јел морамо и овде да гласамо баш за сваког такмичара? 107 дефиниција прочитати, није то мало времена.

Чек мало, ја ево имам пар израза и не знам за који да се одлучим, сад, је л' могу ја да их избацим све па који ми буде најбоље прихваћен њега да изаберем, или има одређено вријеме након објаве за пријаву...

Nemam ideju. Šokiran sam.

Mator čovjek, a laže. Stidi se godina i dimenzija. ;)

Јел морамо и овде да гласамо баш за сваког такмичара? 107 дефиниција прочитати, није то мало времена.

Ne budeš li za svaku glasao imaš od mene minuse sa svih duplih! :)

Џорди
Јел морамо и овде да гласамо баш за сваког такмичара? 107 дефиниција прочитати, није то мало времена.

Neće za sve divizije biti organizovano glasanje istog dana.

TRANSFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

:PPPP
Okay :(

Kako sam hendikepiran što sam bez lap topa. Sišao sam kod komšije blejim, pokušavam da smislim naslov i ne mogu. Kako bi lako bilo da mi je kući lap top, samo malo komentarišem, blejim na sajtu i eto je defka.
Sutra ću da pobijem one likove u servisu.

Sejo_govedo
Чек мало, ја ево имам пар израза и не знам за који да се одлучим, сад, је л' могу ја да их избацим све па који ми буде најбоље прихваћен њега да изаберем, или има одређено вријеме након објаве за пријаву...

Možeš ti da imaš i sto izraza. Ali, moraš samo jedan izraz da prijaviš. Ne gleda se koji je izraz bolje prihvaćen, nego koji je prijavljen. Dalje će prolaziti pobednik duela. I lepo piše tamo dokle je rok za glasanje (utorak, 25.06., do 18:00 časova).

Чек мало, ја ево имам пар израза и не знам за који да се одлучим, сад, је л' могу ја да их избацим све па који ми буде најбоље прихваћен њега да изаберем

AHAHAHA kad sam znao! Neko jedva izbaci jednu, a Sejo ne može da se odluči međ' 256 definicija iz šteka. ;)

Neće za sve divizije biti organizovano glasanje istog dana.

А, онда мере.

Ne budeš li za svaku glasao imaš od mene minuse sa svih duplih! :)

Хахахаха неш се нарадити код мене :)

zajevabam se, nisi valjda ozbiljno shvatio, bar ja znam šta se ne treba raditi...

Џони, и мени је лаптоп у сервису, ај се јебемо.