Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Na kraju će se glasati za autora a ne za defku ko i uvek.

    Na prošlom takmičenju pretpostavljao sam da će tako biti. Međutim, iz mog iskustva, većina glasa za defku, tako da nemaš brige. Ako ti je jaka defka proći će.

  2. zahvaljujem se Stefanu za brzu intervenciju

  3. Daj bože da grešim, al opet...

  4. Radijacijo, bojiš se Leprikona ?

  5. Evo jedno obećanje, a znate da Bruce drži svoja obećanja, Svaki autor koji u duelu sa mnom napiše defku za koju mislim da je bolja od moje (subjektivno, moje, ex-moderatorsko mišljenje) proći će dalje

    Видиш да сви желе да се такмиче и да пролазе даље, што је нормално. Први ја а контам и велика већина пријављених. Размисли колико би аутора урадило то што ти кажеш. Дуго си био модератор и вјероватно си сконт`о да је већини људи њихово најбоље.

    Иначе, што су тебе уопште размодовали?

  6. Radijacijo, video si u prošlom takmičenju čemu služi fer-plej. I Dilan i ja smo podelili nagrade sa drugim autorima. Najmanje što očekujem od svakog drugog učesnika je sličan odnos prema takmičenju.

    EDIT:

    Иначе, што су тебе уопште размодовали?

    Tražio sam, privatne obaveze su pretile da me zgaze kao pijanac govno, sad je malo čistija situacija.

  7. Ko se ne boji Leprija ni ne zna koliko je lud, od njega zaziru ne samo žene svih boja i starosnih grupacija već i deca i domaće životinje.

  8. Размисли колико би аутора урадило то што ти кажеш.

    Ne interesuje me, ja sam Bruce i za sebe govorim. Moja reč ima snagu cunamija, a vi pišite bolje od mene - to uopšte nije teško.

  9. Radijacijo, video si u prošlom takmičenju čemu služi fer-plej. I Dilan i ja smo podelili nagrade sa drugim autorima. Najmanje što očekujem od svakog drugog učesnika je sličan odnos prema takmičenju.

    Video sam, i poštujem to.

    Radijacijo, bojiš se Leprikona ?

    Bojim se samo da ne skoči u dunav, meni je voda ovde blizu udaviće me.

  10. Bojim se samo da ne skoči u dunav, meni je voda ovde blizu udaviće me.

    Jepse, sad sam se i ja usro, kod mene poplave i kad pola Beča odjednom piša :)

  11. Nego nemam pojma šta da radim, primer mi ima tačno 151 karakter a nemam kuda više s njim. Istina, mogu da dobijem taj jedan ako uklonim nešto od interpunkcije pa je sad pitanje samo da li da budem diskvalifikovan ili nepismen.

  12. "progutaj" jedno slovo, i pravi se blesav.

  13. daj primer na PVT da ti presložim, radim u državnoj administraciji - kod nas uvek može nešto da se kradne :)

  14. Ma mogu da presložim al nije to onda to, gubim lepotu kompozicije i literarnog izraza.
    Nema veze, mozgaću još malo.

  15. pa skini tačku s kraja, dobićeš minus samo od Paninara :)

  16. To sam i uradio, jepse Paninaro. Bitno da su lepota & kompozicija na sigurnom.

  17. ја сам већ снимио пар дефки које имају 153-4 карактера... своју сам спрћкао на 149 тако да боле ме курац лололо

  18. Ja razmišlj'o dal da bacim primer ili ne. Odličih se za ovo drugo.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.