Prijava

Па нешто ми ту не штима. Ја до уторка могу написати неких 10 дефиниција. И јел ја могу онда на петнест минута прија затварања да пријавим своју дефку( једну од тих 10)...

Johnny Kurajber
Kako sam hendikepiran što sam bez lap topa. Sišao sam kod komšije blejim, pokušavam da smislim naslov i ne mogu. Kako bi lako bilo da mi je kući lap top, samo malo komentarišem, blejim na sajtu i eto je defka.

Đoni nolajfer

zajevabam se, nisi valjda ozbiljno shvatio, bar ja znam šta se ne treba raditi...

malopre

Е, нисам ни ја толки буквалиста, Брусе, зајебавам се мало на рачун своје непродуктивности.

Sejo_govedo
Па нешто ми ту не штима. Ја до уторка могу написати неких 10 дефиниција. И јел ја могу онда на петнест минута прија затварања да пријавим своју дефку( једну од тих 10)...

Da, možeš. Ali, kada prijaviš jednom, bedak je da posle menjaš.

Зајк, ударај ти принтскринове са оне теме де каче линкове да ти не би мењали тамо нешто.

Опет ме не капираш. Напишем сад дефку, нећу да је пријавим, и до уторка не успијем написати ништа боље, је л' могу ја онда њу да пријавим, иако је прошло 2 дана...

Kako bre nolajfer, Vukajlija iz lajfstajl :)

A bre Sejo, zajebancija, napiši i prijavi, ko da je nagrada milion dolara

A bre Sejo, zajebancija, napiši i prijavi, ko da je nagrada milion dolara

+0123456789

Sejo_govedo
Опет ме не капираш. Напишем сад дефку, нећу да је пријавим, и до уторка не успијем написати ништа боље, је л' могу ја онда њу да пријавим, иако је прошло 2 дана...

Prijavi je slobodno, ako hoćeš.

Волим кад су правила јасно дефинисана, пусти ти то зајебанција...

Ево поставио сам ја, ал само да знам...

čekaj jel mora da se piše nova defka ili mogu da izaberem neku iz šteka i da je prijavam, naravno ako se uklapa u pravila?

Moraš novu napisati kolko se ja razumijem u to.

I MENI LAPTOP U SERVISU KO OĆE DA SE JEBE!

I SEJO TRANSFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER! SKORO KO KUZMAN

vidi ga Manča :)

Јест манчо да ја имам пар дефки у којима прозивам педере, али нисам ја баш толико против вас...

SnobIvanKenjoBi
čekaj jel mora da se piše nova defka ili mogu da izaberem neku iz šteka i da je prijavam, naravno ako se uklapa u pravila?

Moraš da napišeš novu.