Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. која је фора да ми обришете коментар на овој теми? смарко, је л' те увредило (или ко је већ обрисао)? јебе ми се онда да дискутујем, лепо сам писао, ви једете говна и бришете. аукурац ако постоји цензура и овде. баш.

  2. Ja sam sa svojom grupom i više neg' zadovoljan.

    Da li ćeš biti zadovoljan i posle glasanja, videćemo...:)

  3. Au koji eminentni autori u mojoj grupi, biće mi čast ukrstiti koplja sa vama! Topli pozdrav! :)

  4. Da li ćeš biti zadovoljan i posle glasanja, videćemo...:)

    Uf što volim ovak'e nazovimo to "prozivke". Znači da će biti napeto i da vlada borbena atmosfera. Pseto ispadaš :)

  5. Ma jebeš takmičenje ako se ne zagovna malo sa prozivkama. Ja sam moralni pobednik u svakom slučaju a ti Bolte znam da se nadaš drugom mestu. OPAA

  6. MESEČNA PONUDA Mozzart

    PROLAZ grupa 3:
    Skrletnik 1.05
    Rahmetli babo Atif 4.20
    Hrast 4.20
    Zapata 4.20

    ---------------------

  7. Ma jebeš takmičenje ako se ne zagovna malo sa prozivkama

    TAKOE!

    a ti Bolte znam da se nadaš drugom mestu

    Drugom? Možda ti. Ja idem na prvo!

  8. Decxko, ispadaš brzinom Bolta na 100m. OPAA

  9. Bogme, moja grupa je za respekt... Žreb je nemilosrdan

  10. E ja pošto nisam bio tu, sad samo da kažem Bokseru da mu je defka sranje i da je nezasluženo prošao lololo.

    EDIT: I da je pička.

  11. sad samo da kažem Bokseru da mu je defka sranje i da je nezasluženo prošao lololo.

    slažem se :)))

  12. Ja bih samo da kažem da mi je žao jer je Gligorije.Vule ispao. Defka mu je odlična.
    Kontam da je dosta ljudi bilo u dilemi za koju defku da glasa.

  13. E ja pošto nisam bio tu, sad samo da kažem Bokseru da mu je defka sranje i da je nezasluženo prošao lololo.

    EDIT: I da je pička.

    Šta bih sad mogao napisati... Axaxaxaxax. Ajd posle ću da te napušim :) :srce:

  14. Razlog je sto sam kurva lolo.
    Mogu li pustiti Vejvrajdera dalje mesto sebe ili ne?

  15. Mogu li pustiti Vejvrajdera dalje mesto sebe ili ne?

    Ne treba da ga pustaš jer ćeš ispasti svakako. Očajno pišeš.

  16. si lud bohore, ako prodjem roso do finala

  17. OVDE SAM DA BIH NEKOGA NASMEJAO SVAKOGA DANA. AKO NEKA MOJA DEFINICIJA, POSTER ILI REAKCIJA IZAZOVE SMEH ODNOSNO NEŠTO LEPO KOD POSETIOCA SAJTA, SMATRAM DA JE MOJA MISIJA USPELA.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.