Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Strajo, ti li si?

  2. Мрвицу пуко емоушн.

  3. Jebiga, izgubio sam šifru za straju....

  4. Мож неко да потврди: 4 конфе по 4 дуела = 16 дана. По један дан за дуел и дан за гласање, значи овај део такмичења се завршава за преко метар дана ако све буде ОК?! Пролази по 2 такмичара, дакле и следеће коло скоро месец дана? Победник по Божићу, много је развучено брате...

  5. Hm Roso, Euff, Malta, Farska Ostrva i ja... Hm biće teško, juriti gol razliku! :)

  6. Brus nek bude Faranin, prvi sam se setio!

    regards,
    Maltese Falcon

  7. mislim da mnogi mnogo muljaju
    ne verujem im

  8. Vidi ti njih što su se uskurčili... prvo, Mile ne možeš da budeš Malta jer sam ja član Malteških hospitalaca Jugoslavije, dakle imam prednost na tu geolokaciju, a drugo - mi dok dođemo na red ja možda odem i na godišnji pa prođete par forfe...

  9. Ti mu Bruse više dođeš malteški kapitalac :)

  10. Малтешки хоспиталац? Знао сам да си масон. Одлазак на годишњи потврђује сумње. Кои си Тапи, овамо шатро уметник...

  11. Ma glupe devedesete, ko god me zvao na turu pića i gurnuo neki papir ja potpisao - tako sam član Malteških vitezova hospitalaca Jugoslavije, sva sreća pa se raspala, član sam Udruženja Rusko-srpskog prijateljstva u Vrbasu (u kom sam, valjda, samo jednom bio), bio sam u DS-u tri godine od čega skoro dve nisam ni znao da sam učlanjen (e, tek tu sam bio pijan), a svojevremeno sam učestvovao i na osnivanju Drecunove stranke (da, da, imao je i on svoju stranku), a i dobrovoljni sam davalac tkiva i organa.

    Samo čekam da se jednog dana pojave Iluminati i pitaju me "Decxko, šta će tvoje ime na pristupnici CIA?"....

  12. Бруце - Udruženja Rusko-srpskog prijateljstva u Vrbasu.

    Можда смо се и сретали тамо, до душе ја сам био неких десетак пута, и после запустио све то. :)

  13. "Decxko, šta će tvoje ime na pristupnici CIA?"....

    Ako još nisi potpisao, poslaću ti mail-om. Odlične privezke šalju ako potpišeš.
    Nešto tipa: "VAŠA CIA"

  14. Zaboravio sam da dodam da sam i Ratnik Svetlosti po Učenju Vatre. Meni Paolo Koeljo dođe otprilike ravnopravan...

  15. Zaboravio sam da dodam da sam i Ratnik Svetlosti po Učenju Vatre

    Brus je ladno Azor Ahai, ko zna šta se desilo s bivšim suprugama...

  16. Samo što sam ja legitimni sin mog oca, priznao me je :)

  17. a latentni mod na Vuki, pa nemojmo...

  18. vidi jebote, zaboravio sam da sam bio moderator...

  19. Zyc, čini mi se da je tema za glasanje nešto nezavršena?

  20. @ Bruce - jeste. Biće otvorena čim svi autori dostave svoje definicije.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.