Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Maleizmene u pravilniku:

    DODATNO PRAVILO ZA DRUGI KRUG TAKMIČENJA:
    - autori koji se takmiče NE MOGU glasati za drugi takmičarski par iz svoje grupe, ali smeju glasati za autore u ostalim grupama iz svoje konferencije;

  2. Tako sam i ukapirao, hvala na brzom odgovoru.

  3. Колико сам схватио, дефиниције се пишу као ПВТ и шаљу се Зајклону, без пуштања у "етар", па их он после објављује? Ако је тако, онда је ок јер аутори неће моћи да мјењају постове.

    П.С. Како се уопште шаље ПВТ, нисам то никада слао? Само идем горе "Пошаљи приватну поруку" ?

  4. Не, дефиницију напишеш и објавиш, а линк дефиниције пошаљеш Циклону на певете (Како се шаље певете: одеш на његов профил и изнад статистике са десне стране имаш два црвена "дугмета". Један је за стављање аутора у пратњу, а други је за слање приватне поруке).

  5. Zyc, šta bi, takmičim li se mesto Rosonerija ili jok?

  6. У реду. Хвала.

  7. Поплава, ти си код мене у групи..ми не пишемо још.

  8. ej, kace obavestenje kad mi pisemo. ako nije problem, da se istakne i odje kad ja doem nared.

  9. Кад ће да почне гласање да ми се мало исплусира дефка? хехе

  10. Ja sam svoju građansku dužnost obavio. Ubacio sam kontrolni listić. Snimali me za jutarnji program.

  11. Ladno sam identično glasao kao lik iznad mene, nismo se dogovarali majke mi.

  12. Uh, mnogo mi bilo zajebano izmedju nesa i counta da odlucim, nijanse su prevagnule.

  13. Dve dobre defke, tri ok, ostale njesra.

  14. Нисам нешто задовољан дефкама из конференција А, биће да је притисак учинио своје..то све нас чека.

    А чини ми се да доста људи активних на форуму избегава гласање, оно, што да се замерам. Јесте да није свеједно, али изађите и дајте свој глас, кратежирање нема алтернативу лололо

  15. Тхилимо за преЦедника!

  16. ТАКОЕ!!

    Гласајте за мене, вама неће бити боље али ћу ја дуживам!

  17. Dobre su ove definicije iz Konferencije A. Sad kreće pravo takmičenje...Ja sam dobio dosta tešku grupu, moraću debelo da se potrudim za prolaz dalje. Šanse su mi minimalne, ali naravno predaje nema.

  18. pocele da preljevaju i takmicarske defke. sa ovakvim sistemom fajta, do kraja ima da budu sve sami zhajkizmi.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.