Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. to se zove mimikrija - "pas koji laje ne ujeda", ja zato kamuflažno lajem da misle da ne ujedam :)

  2. obrnuta psihologija.
    samo ja lajem ali se trudim da ne ujedam.
    i nije lako, da znaš. :)

  3. meni je lako, samo izvadim protezu i glabam ko beba sisu :)

  4. ahahaha
    pa i ja, samo moj marido to drugačije zove

  5. Nana Og ako si spremna za jedan razuzdani umetnički život udvoje, javi se.

  6. nema potrebe za životom udvoje, dovoljno je da smo razuzdani.
    možemo da odradimo našu verziju Konstantina.

  7. Moram reći da sam veoma, veoma zadovoljan definicijama napisanim za ovo takmičenje. Prosto mi dođe da pola autora predložim za po dan bana jer su izbegavali da pišu.

  8. nesss
    Hoće li se rok skraćivati ako svi izbace defke pre isteka? Da ne dangubimo...

    Sumnjam da će svi napisati do predviđenog roka...

  9. Ал сам убо пример. Равно 150 карактера.

  10. Sumnjam da će svi napisati do predviđenog roka...

    Đavoli su Vukajlijaši. Evo do sad skoro pola...

  11. Ako neko ne napiše do isteka roka da li se automatski računa kao da je njegov protivnik pobedio?
    I da li pobednik u sledećim krugovima piše nove defke ili se ide sa prvom defkom sve dok ne ostane samo jedan (šampion)?

  12. Нисам у току ових дана, тек сад видим да људи већ пишу. Дакле, да рашчистимо:
    ја сад напишем своју спрдњицу од дефиниције и окачим на ону другу тему, и то је то, завршио сам све што се тиче првог круга? Па после уторка гласам за свих 106-108 колико има, ако стигнем?
    Јесам коштуница, и нисам читао све, ал' јебига, боље да питам него да радим на своју руку.

  13. baš tako, sve kako si kazao

  14. Не знам који ми куре би да се пријавим :Д

  15. sve si reko kako treba :)

  16. Promoter unapred hoće prolaz, eeeeeeeeeeeeee :)))))))

  17. industrial
    Ako neko ne napiše do isteka roka da li se automatski računa kao da je njegov protivnik pobedio?
    I da li pobednik u sledećim krugovima piše nove defke ili se ide sa prvom defkom sve dok ne ostane samo jedan (šampion)?

    U slučaju da je paran broj autora koji ne napišu definicije, njihovi suparnici će se naći u duelu. U slučaju da je neparan broj autora koji ne napišu svoje definicije u predviđenom roku, jedan autor je tu da istupi ako je potrebno.

    Pobednici idu u drugi krug. U svakom krugu se pišu nove definicije, kao i na prethodnim takmičenjima.

  18. ја сад напишем своју спрдњицу од дефиниције и окачим на ону другу тему, и то је то, завршио сам све што се тиче првог круга?

    Tačno tako. Napisao si defku, linkovao je tamo i sada samo treba da čiliraš dok ne počne takmičenje.

    Па после уторка гласам за свих 106-108 колико има, ако стигнем?

    Neće se istog dana organizovati takmičenje za sve divizije, tako da možda stigneš da glasaš za ostale parove.

  19. Sto ja svog ljutog protivnika ne mogu da pronadjem medj auitorima?

    Ciklon mi dao nekog izmisljenog lika :)

    Hell yeah, siguran prolaz :)

  20. Мени најјачи пар-
    Смарко и Несс

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.