Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Neko mi je obrisao moju defku što sam napisao za takmičenje, a imala je skor 8:2, šta je problem ? Molim brz odgovor.

  2. daj ciklone reguliši, bezveze je takmičenje ako brišete defke koje su za to napisane

  3. Ciklon mi dao nekog izmisljenog lika :)

    Koji je na sajtu duže od tebe, lololo.

    @ Krajsler - sređeno.

  4. Iam pitanjce... Možel malo luđački primer, ustvari, ne baš kao primer ali neko objašnjenje?

  5. jel počelo ovo? smem sad da napišem defku i postujem? nisam u toku, ne zamerit

    edit: a kada je dedlajn za postavljanje defke?

  6. Мени најјачи пар-
    Смарко и Несс

    Ni prići paru glavni - Maggot...

  7. jel počelo ovo? smem sad da napišem defku i postujem? nisam u toku, ne zamerite.

    Piši, kralju, cepaj samo! :)

  8. ko je džordi?!


    а ја још памтим како си ми искоментарисала једну дефку и рокнула минус лоло

    Ја сам се тражио сто година по оном списку пошто ми је ник био написан латиницом. Шта ти је навика :)

  9. oce neko da mi odg na pitanje, imam spremne dve defke pa da znam koju da objavljujem

  10. meni ovo sve zanimljivo

  11. ko je džordi?!

    ko si ti?

  12. Јамајчанин
    Iam pitanjce... Možel malo luđački primer, ustvari, ne baš kao primer ali neko objašnjenje?

    imaš 150 karaktera zato, pa ako umeš - ti napiši slobodno (samo da nije neka boleština, lololo).

    @ Manijak - imaš u prvom postu ove teme link ka temi gde su podeljeni parovi, tamo ti sve piše.

  13. Ni prići paru glavni - Maggot...

    Јебига, свако има своје мишљење.

    Аупичкуматерину, откуда сада такмичење у сред испитног рока. Бајаги учим а вамо све мозак лети на другу страну.

  14. samo da nije neka boleština, lololo).

    onda necu axaxa :D

  15. ko si ti?

    KAD BI ZNALA
    KO SAM JA
    UBILA BI SE
    UBILA BI SE

  16. Punjac
    ko je džordi?!
    ko si ti?

    A ko si ti ? :)

  17. Koji je na sajtu duže od tebe, lololo.

    Nasao sam ga, i duze je na sajtu samo ako je neciji dupli :)

  18. Punjac
    ko je džordi?!
    ko si ti?

    A ko si ti ? :)

    KO SI TI ??

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.