Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Zasto je preskocena konferencija C?

  2. Zasto je preskocena konferencija C?

  3. pseto88
    Zasto je preskocena konferencija C?

    Konferenciju C vodi mussache, tako da se za sve informacije vezane za tu konferenciju obratite njemu.

  4. Предао сам победу Поплави92 у првом колу, написах нешто што ми се није свидело (не писати после ручка у кафани)

    Да овде и јавно испоштујем противника.

  5. Pa ovo je valjda tema za to, ako on vodi deo takmičenja trebalo bi da je čita. Mogu ja i PVT da mu šibnem ali šta ako mu svi šibnu po PVT?

  6. Konferenciju C vodi mussache

    lol

  7. zic, je l' si poslao moju defku njemu onda?

  8. @ Thilmo - Nema predavanja pobeda. Ideš na glasanje, pa kako prođeš - prođeš.

    Neka mi iz konferencije B dostave definicije do večeras, do ponoći, sledeći autori:
    - Igor J.
    - Nenin
    - Šarlo
    - Skočimiš
    - Zapata

    Pošto je Rahmetli Babo Atif odustao od takmičenja, ja sam njegovom protivniku iz kvalifikacija, Dedzonu, poslao PVT u kome sam ga obavestio da učestvuje na tamčenju. U slučaju da mi on do večeras ne odgovori, na njegovo mesto u grupi 3 će upasti Šarlo iz grupe 1.

  9. @ Ombre - nisam, to moraš ti uraditi.

  10. Ок, Циклон, нисам знао за то. Врати ми онда дефку са гробља и нека се гласа.

  11. Au, Atife što odusta.

  12. @zyclon - pa brate mili, što mi ne reče odma... mog'o sam da ne provalim nikad

  13. Hvala na odgovoru i obaveštenju.

  14. СПОЈЛЕР АЛЕРТ!
    ЈА ЋУ ОД САДА ПА НАДАЉЕ ПИСАТИ ИСКЉУЧИВО СТРАЈИЗМЕ И ИГРЕ РЕЧИМА ЗА ОВО ТАКМИЧЕЊЕ;ЧИСТО ДА БИХ И ПРОТИВНИЦМА ПЕУЖИО КОЛКУТОЛКУ ШАНСУ
    :губим намерно за паклу плавог Л&M, само озбиљни у пвт:

  15. Zyc, pošto nisam bio duže na sajtu, samim tim propustio kvalifikacije i deo takmičenja, je l' po propisima da budem nekome zamena? Jeste da nije fer prema onima koji su se borili od početka, ali imam mnogo lepe oči.

  16. Ja napiso strajizam, najlakše je to za pisanje kad si u cajtnotu. Ja pre par sati saznao da sam na tapetu, mnogo stegle obaveze, ali ipak napisah.

  17. Ja napiso strajizam, najlakše je to za pisanje kad si u
    cajtnotu. Ja pre par sati saznao da sam na tapetu,
    mnogo stegle obaveze, ali ipak napisah.

    Isti kurac.

  18. MRZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM
    RAAAAAAAD
    POOOOOOOD
    PRITISKOM
    PU!

  19. Ja napiso strajizam

    Koji vol?
    lolo

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.