Prijava

Evo videh ovaj sad poster sto je odabrn pa se prosetih i prica moga dede pa reko da otvorim temu

pa ispričaj neku priču, moj deda bio načelnik OZNE za okrug Bihaća, nikad ništa nije pričao...

Moj ti je deda ispricao kako mu je drug SLEMOM ubio italijana . Hahahahaha :-) i on je uveren u to sto prica

можда, ако ти је деда био аустроугарски официр:)

Pa u drugom svetskom

манијаче, како беше име ове спрдњице од филма? :)

ја имам неке прадедине приче, ал' пошто нису дедине, јебига, ништа.

неверендинг стори цоа

toliko sam navaren da sam na trenutak video da pise Bad Copy u naslovu teme

одлична тема, мрзи ме сад, неки дан.

мој ђиједо кад је био у партизане био политички комесар, зајебан био у пичку материну, роко немце грудама сира јер је био голоруки народ, после прешо на виле, набада ђиједо и једном руком дене а другом им узима шмајсере и ожежи ожежи по солдатески, десет на једног, десет на једног, о зар се и то може, да, ми смо пролетери, планирали једном препад у словенију кад су били, ноћ летња тиха, птичек жврголи, изједама тап на швабе, они ХАЛТ, ХАЛТ ПАРТИЗАНИШЕ ШВАЈНЕН, ВАС ЕС БЕДОЈТЕТ, ђиједо шарцем рке крке, лети тевтонац ко говно по колектору, гура ђиједо, једном руком решета, другом собаљује и грта, кад оно хитлер у средини, каже ђиједо НАПУШЋАЈ ДРЖАВУ ОКУПАТОРЕ а хитлер НЕЋУ ВАЛА ПА ДА ЈЕБЕ ТИТА У ОКО па извади шварцлозе па само дудуду по ђиједу а ђиједо се сави ко пендрек, увати залет и скочи лептир преко геринга који прде од узбуђења и масакрира хитлера мањерком у главу, ето тако је мој ђиједо окончао други светски рат и због тога му се дивим

Kad čujem te ratne priče djedova uvijek me podsjete na onaj strašni vic: "Moj je đed pogino u Jasenovcu, pjan spao sa osmatračnice."

Moj deda je rat proveo u logoru. Ima raznih priča ali ne znam da li se to računa u ratne priče?

Pa ssve se racuna

Рачуна. Мој прађед нешто шурово са Партизанима па остао без пола ноге, ал био је чигра права, пола земље очистио од Талијана. Он кад подвикне на Талијана са својих метар шесет, Талијан побегне све до Тиране... А кад испаше каиш да јебе, Мусолини иде код Хитлера на хитан састанак.

Dajte malo realnije price a ne ovo hitler musolini i tako to

ХОЋЕШ ДА КАЖЕШ ДА ЛАЖЕМ?