Prijava

oni koji non-stop osvajaju sve u svim sportovima,najvise i kradu.

То су ти на форуму објаснили а ти си прихватио.

Не баш на форуму, ал' ми је Бригел са РСБ-а причао неке ствари на фб-у :)

Занима ме шта навијачи ЦЗ мисле о Драгану Џајућу.

Ја верујем да су се сви накрали, поготово у фудбалскимм клубовима, па тако и Џајић.

Елем што се тиче Звезде, како почети јебено ?
Од 91 се то ради, ђе су паре са оног рачуна на Кипру ? Аркан?Цеца?Обилић?
Пикси, Џајић, Добривоје конобар, Лукић, Весић, сад ови ретарди Кокеза, Човић, Стојадиновић ?
У КК да не причам о оном Шкрндељу ретарду и осталој компанији.
ВК је био угашен, рукометаши нам пред гашењем. Бригадири и Хероји им скупљају паре да плате текму.
Мишковић који уништава нечију светињу да би срушио Маракану и направио шопинг комплекс.
Вође које имају плату од по 30к евра мјесечно, авај авај.

Занима ме шта навијачи ЦЗ мисле о Драгану Џајућу.

Ко играч, човјек и скаут легенда. Ко председник - то ријетко ко зна да ли је крао или му је намјештено :)

A onog bajića iz Železnika niko ne pominje? Stvoriš klub ni iz čega, malo uzmeš kup i tako...

Radmilo Šipovac, nekadašnji sportski direktor banjalučkog Borca. Nakrao se on, to je sigurno, prodao je par igrača među kojima onog Maletića i Avdukića. Nisu to neke bijesne pare, nisu milioni, mada ja misliim da je on bio samo jedna obična marioneta u svemu tome. Prošlost mu je burna, bio je urednik par dnevnih novina, na primjer Nezavisne, onda Fokus, koji je bio čista, providna novina vlasti i vladajuće stranke. Član je SNSDa, blizak prijatelj Dodikov.

Što više ulazim u ozbiljnije životne teme koje se tiču moje države, sve se, na kraju, nekako svodi na jednog čovjeka. Jebote.

А плата у Фокусу 250КМ. Друг радио око годину дана.

Риха Дисидент
Занима ме шта навијачи ЦЗ мисле о Драгану Џајућу.

Ja verujem da je Dzajic cist. Cvele je taj koji je bio namazan. Dzajic je verovatno potpisao par stvari koje nije trebao i tako zaglavio u ovom haosu. Za njega samo mogu da kazem da mislim da nije lopov. Svi ostali - uza zid!!!

Jednog sina je progurao, mislim da nastupa za mlađe kategorije Vojvodine, gdje je samo epizoda bio i Nemanja Bilbija, isto sin jednog bivšeg igrača Borca, slavnog, koji je nešto i osvojio, pa sina gurao gdje god je stigao, iako je Borac, dok je Nemanja tu igrao, imao brat bratu pet boljih igrača, koliko sam ja upućen u to.

Elem, mlađeg je progurao, sa starijim je isto nešto pokušao, mada je ovaj ispušio karu. I ne ispušio, kad fura ovaj friz

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/381056_4584914590757_1286382124_n.jpg

Људи, тужно је што се све ово што ми причамо зна и у РС и у Србији, а ништа не може да се учини поводом тога...

Риха Дисидент
Занима ме шта навијачи ЦЗ мисле о Драгану Џајућу.

Што се тиче Џаје, ја мислим да је до Барија био чист. Тако ми бар отац рече, ја сам рођен у августу '91. године. Послије шта је радио 90-их година, Бога питај. Било је то лудо вријеме кад је криминал био распрострањен. Вјероватно су вршени притисци на њега да ради по вољи других и да је због тога и учествовао у неким аферама везаним за клуб. Жао ми је што је таква спортска легенда умијешана у све то. Сад мислим да као предсједник клуба опет мора да ради како му се каже јер је велики интерес у у игри- од политичара, спонзора па до менаџера.

Ето, ја толико, наравно ово је мој неки став, шта се све дешавало са Џајом, бојим се да нећемо сазнати.

Џаја је сада само марионета. Да ли је раније крао, не знам. Сад и да хоће, не може о остале багре у клубу.

да сам тренер било ког спорта не бих га пусио са оваквом фризуром на тренинг нема леба а камоли на текму. погле, ко неки стилиста. оног ел шаравија ћу целог живота мрзети због ове фризуре.

Фудбалери увек шабанчине били.

Kradu u svakom klubu samo u nekom vise a nekom manje

Kad je teško - Čović!