
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Munjo...pssssssssssssssssssssss zena se ne pita de ide nocu :)
Oprosti meni ljubomornoj, što iskreno objavih količinu mržnje koju osećam prema tebi.)))
Jano, na kraju takvog posta ide smajli koji namiguje. ;)
ups sori ;)
i nemo ovde ima dusmanina..ima me cinkare ;)
Муња ради за ФБИ и лепо те пита а ти се, Јано, ускопистила па нећеш да кажеш. Мораће да те озвучи следећег пута. :)
Neće morati, imamo mi doušnike sa svih strana. Ovaj, hoću reći, ima ona doušnike...a ustvari, ovaj, Munja i ne radi za FBI, otkud ti to...?!
:zvižduće i gleda u plafon:
moze ali ne znam de bi bubicu na mene mentula...da nate kako se oblacim....:))))
Neće Maro, igra se sa sudbom svojom. Ček, ček, polako.
A ti Marija, ako te ja namignem, ima da gledaš na jedno oko do kraja bivakovanja na tlu zemaljskom;)
Јано, ти ништа не знаш. Муња користи најсавременију технологију. Довољно је да те запљуне и ти си озвучена две недеље. :)
Hahaha, jeste, i posle će da te cinkari po belom netu. Pa ti gledaj šta oblačiš =)
Будите ми поздрављене до сутра. Мало ми се спава.
Лаку ноћ.
vi ste neunistive..idem da spavam.
Noc svima. :)
Jeste, potopiš nas u čelik i opet se nekako iskobeljamo. =)
Ae stvarno, valjda će neko od modusa da zaključa ovo sutra pa dotvaramo novu. Laku noć
Maro, opet si glas razuma.
Da tebe nema, niko na sat ne bi gledao.
Deco, 3 sata je.
Na spavanje.
Laku noć i od ja i sanjajte nešto lepo, npr
http://www4.slikomat.com/09/1129/sk2-Tamalp.jpg