Prijava

ja sam cuo da ce se roditi kralj kokain i deca bela kao sneg.o mama,o mama.

Neka debela mazga s ne više od 22 godine vodi troje il' četvoro dece, nisam ni prebrojao. Ono je jad. A za njom ide njena majka koja je mlađa od moje majke. Jad, beda,čemer. I takvi decu samo štancuju ne bi li uzimali socijalnu pomoć i od toga živeli. Ta ista deca će biti dno.

Kad bi neko mogao da zna sta ce biti, a sto rece Tahir-Beg Zanu Davilu u "Travnickoj Hronici" ne desava se uvek ono sto je verovatnije... Ako si nekad imao kerove ili macke makar, pa kad se okuci ili omaci gledas kako rastu, pa se izdvoji jedno mislis najbolje je, ali posle cesto najbolje ispadne najgore. Od cetvoro dece, nek jedno potera sara, dovuci ce se do neke Evrope, na pamet, snagu ili kurac ce doci do para, povuci i ostalo troje i sasvim je moguce da ce te njihovi potomci gadjati pikavcima kao matorog cicu iz najnovijeg auta, a ti ih sada gledas iz kafane. Ili ce jedan od njih biti dobar djak pa ce te leciti kad se razbolis jednog dana. Nikad se ne zna.

Zbog čega jedna divna žena poput Bilje Srbljanović ne želi da rodi?

Ja shvatam da ti se svidjaju mrsave crnke i to je OK, ali ona je sve samo ne divna. Imao sam priliku da je slusam i posmatram uzivo celo jedno vece pre nekuh 12 godina. Daleko joj lepa kuca.

Nek nas ima samo, i treba da se kotimo, kurac bi nas svako drko da nas ima 20 ili 50 milionsa umjesto 7

+beskonacno

Problem oko zena i radjanja dece i muskaraca i odlucivanja na zenidbu je jako kopleksan, ali krug se zatvara i sve ce opet doci na svoje. Zene koje su odusevljeno hrlile u tu emancipaciju sada pune 40 i vise godina i pruzaju lep primer mladjim devojkama gde vodi nezavisnost i samoca. Vodi, u najboljem slucaju u svoj stan sa mackama, a godine polako i pederski idu, prijatelji nestaju, zdravlje odlazi i tesko da ce jedan Tasos godisnje popraviti stvar.Ja to vidim imam dve sestre od ujaka, starije su od mene. Sve je OK navikle su se one da budu same, ali kad-tad, kao onaj kad se baci sa osmog pa se pokaje kod prvog ce se to desiti i njima.

Ako nemas i ne podignes decu (a mogao si i bio si sposoban) omasio si temu...

I jos nesto. Ja sam se samo plasio da cu imat previse para pa da mi deca ne budu razmazeni debili, ali dobri Bog se pobrinuo za to, kaze kad od njih napravis LJUDINE dacu ti para koliko oces, za sad samo ovako , pomalo...;)

proviron
Elem, svi ste svesti činjenice da Srbija ima negativan prirodni priraštaj, tj. da više ljudi umre nego li se rodi.

Jedan od razloga je i sve agresivnija kampanja promovisanja gej kulture

proviron
Za sve nas latentne i one navalentne - gay magazin.
http://www.optimist.rs/optimist-012-maj-jun-2013/

Seks je zabava za siromasne. Jednostavno. :D

Jedan od razloga je i sve agresivnija kampanja promovisanja gej kulture

Šališ se, pa oni se najviše razmnožavaju. Ti pederi se sve nešto lickaju, u modnoj industriji su, i onda, kurva, dok čeka "pravog", rodi dete sa svojim "najboljim gej drugom"! Mačke drže samo one iz ruralnih krajeva, hit su pederi sada. Snalaze se kako znaju za reprodukciju, a lezbejkama je još lakše.

Ako nemas i ne podignes decu (a mogao si i bio si sposoban) omasio si temu...

Ne verujem ja da su svi na ovoj temi roditelji, mada maši se.

''беда'' није права реч, више друштвени отпад или људи са маргине. овде код мене је нормално да жена има 4 детета са 4 различита типа, мало социјала, мало алиментација, државни стан, дакле чист бизнис, битно да она тера џипа и цео дан по шопинзима. та деца често завршавају касније у хранитељским породицама због немара ''родитеља''.
дакле, треба разлучити материјалну немоћ и интелектуални хендикеп. није срамота бити сиромашан, јбг. највећи умови потичу баш из мученичких радничких и сељачких породица. то тако мора да буде.
е сад мало математике: двоје деце је чиста репродукција, замена за родитеље, тек треће је позитиван прираштај. треба стиснути петљу и мрднути дупе, али ми смо се размазили па нам све нешто фали. лакше је удати се за страног спонзора, живети у Паризу и вући лајне, него дојити 3-4 бепца, а и није европски тренд. серем јој се уста.

капа доле дискретном и јавију, 4+ пп лололо а зна се да забијају више у другом...

TATIC капа доле дискретном и јавију TATIC
još da su nam priznavali i pogodke u gostima...

hahahahahaha, čim se setim da sam tatica ja udaram TATIC pa TATIC lolobriđa

то тепаш Таши, признај џубре ђина лолобриђида

sisica mala (ovo je stilska figura a ne izveštaj sa bojišta, luzeru), opet me pevala lolanovaković

Nek nas ima samo, i treba da se kotimo, kurac bi nas svako drko da nas ima 20 ili 50 milionsa umjesto 7

Nemoš se nađe poso ni za ovih koliko već, a i da smo super urbana razvijena država, ne bi nam bilo potrebno toliko ljudi da radi, jer mašine zamenjuju dosta radnika. Realno, ne treba nam toliko ljudi, viš kako je vepo Kinezovima, takmiče se, završavaju faksove, stručno se usavršavaju svaki mesec, pa opet izboli bi se pred tobom da im narediš za petnes iljada... Manje ljudi-više se cene. Ranije je smrtnost dečurlije bila velika, izrodiš des-dvanes komada, od toga preživi možda četiri, nekad ni toliko. A sva ta što prežive su potrebna za neki mukotrpni rad i pomoć oko kuće, a regrutuovali su ih malte ne čim ih otkače od sise.

Elem, tri komada po paru bi trebalo da bude neki optimum. Da ipak bude dovoljno mladih, da se ne gomilaju četrestogodišnje babe i muškarcovi u krizama srednjih godina, a i da se ne nagomila stanovništva previše. Trebalo bi kvalitet dide pre kvantiteta. Jedino ako ćemo duzgajamo po desetoro, pa da gajimo kao šok trupe za ratove.

Па где живите ви?

Jedino ako ćemo duzgajamo po desetoro, pa da gajimo kao šok trupe za ratove.

siptari tako uzese Kosovo, pa vi vi"te...

кад си излио мозак у Нови Зеланд. Где тачно живиш?

siptari tako uzese Kosovo, pa vi vi"te...

E, mogao bi od toga pametan biznis da se napravi. Naručiš određen broj komada uz sopstveni, odgovarajući program indoktrinacije po želji, kojim će se pridržavati tokom vaspitavanja. Čim budu mogli da nose pušku, oma se šalju naručiocu. :)

Naručiš određen broj komada uz sopstveni, odgovarajući program indoktrinacije po želji

Neko je opet gledao "Clone Wars"...;)

Neko je opet gledao "Clone Wars"...;)

Hahahahaha! :D Samo što bi valjalo prvo ih pustiti da završe trening kako treba, a ne da samo izgledaju kul u prvim redovima. :D

Сморка имаш пвт. Јел се ми познајемо? Јесмо из истог краја?

E, mogao bi od toga pametan biznis da se napravi. Naručiš određen broj komada uz sopstveni, odgovarajući program indoktrinacije po želji, kojim će se pridržavati tokom vaspitavanja. Čim budu mogli da nose pušku, oma se šalju naručiocu. :)

Ovi su Turci davno patentirali i realizovali u okviru prekograničnog projekta "Janjičar, istina, odgovornost i pomirenje".
Mada, možda bi vredelo potražiti pare za start up od SIEPE - oni podstiču izvoz.