Prijava

"Strasno je Kako moze neko da te pretpostavi cak samo preko avatara."

Ovo je živa istina, potpuno si u pravu. Mnogi ljudi su mislili dok me nisu upoznali, ili misle i dalje, da sam neka nadrkotina jer između ostalog volim da stavljam ribe s pištoljima i mačevima na avatar.

Ali ja upravo o tome pričam.Meni nije beživotno.Ne moraš da mi staviš smajlije posle crko sam od smeha. Dovoljan je uzvičnik.Ja ti verujem i više nego da si stavio smajli.
Ja ne pričam o hladnoći nego o odmerenosti.O realnom prikazu svojih emocija ne o njihovom sakrivanju.Iskreno se zapitajte,koliko ste puta na silu lupili smajli? Nismo baš toliko hepi-ćepi all the time. Naravno da će taj vid komunikacije u početku izgledati čudno ali za sve treba vreme da se uhoda.
Ja sam raskrstio sa smajlijima. I već mi je bolje.
Naravno Gospodžo ako tvoj realni karakter odogovara količini smajlija meni je to potpuno ok.I ako imaš neke svoje razloge da ih voliš i to je ok.Ali mislim da sam prvim postom ipak naciljao većinu nas na sajtu.

"Ja sam raskrstio sa smajlijima. I već mi je bolje. "

A sad ću nešto da ti priznam.
Meni je 99% tvojih komenta mnogo smešno jer vidim da bežiš od smajlija ko đavo od krsta. Mislim, primećuje se. I to nije prirodno. :)))))

Mislio sam kao i ti, ali sam popustio... dok sam bio aktivniji po forumima, svaki neshvaceni komentar se prosirio na 10 postova da ga razjasnis.

A evo jos jednog primjera : jucer, na poslu, kolega me upita kako moze i on da ispravi ":)" u pravog smajlija "" u outlook-u (kao da presalta sa obicnog teksta na html). Smajliji su se probili i kroz poslovna razmjenjivanja, sve cesce ih nalazim.

@ gospodja
Pa to je zato što furam imidž Fernarda Kolunge.

"Mislio sam kao i ti, ali sam popustio... dok sam bio aktivniji po forumima, svaki neshvaceni komentar se prosirio na 10 postova da ga razjasnis."
Opet se slažem sa šengenom. Imam potpuno, ali potpuno ista iskustva sa foruma svog faksa.

Ali ima tu nešto interesantno. Jeste li primetili da sve više ljudi koristi taj isti dobroćudni smajli uz zlobne/zloćkaste/zlonamerne komantare?

To je drugo. Mozda ne znaju da ih koriste! :)

HAHAHAHAHAHA e baš na takvu upotrebu sam mislila :)))))

ja samo da kažem milošu da ne treba isuviše ozbiljno da shvata sve što ja napišem pošto uglavnom lelemudim :)
POLJUBAC KISI KISI CMOK CMOK CMOK govzdene ljubavi moja :-)

Ma jebem vam mater nenormalnu.

meni je bilo najsmešnije kad me je ujka vanja pitao šta nam svima znači to ":-)"
i onda ja koji mu objašnjavam i šaljem wiki linkove itd.
to je bilo do jaja.

Bwahahaahahahahahaha :)))))

Pa sad vi zaključite da l' se zajebavam. Krk! Ni ovde neću smajlija da stavim. Jebiga onaj s kojim pijem vinjak i jedem pljeku treba da je razvio osećaj za to.

Virtualni svijet je cudo, u nekim uzim forumskim krugovima moze da se stvori cak i fama oko nekog clana, nepoznatog uzivo od ostalih, pa se spekulise o njemu, stvara legenda... i to sam vidjeo.
Utice na mozak, definitivno : pogledaj oprostajne postove :)

"dragi moji, napustam forum, jer nekima izgleda smeta moj smisao za humor. pozdravljam ok likove koji su mi dizali palceve, ostali, gorite u paklu. Izbrisat cu sve postove. Zbogom"

Imun sam na virtualne psovke, i to od iskustva :)

Da Gvozdene, al nisu svi pili vinjak i jeli pljeku sa tobom... BRE! :)

E pa kad si partibrejkerka,xexe...

kako je dobra ona pljeska bila jebote!

Kako ste zlobni obojica, ne mogu da verujem... :)))))