Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
sta radi dilan dog u javnoj kuci?
NISTA HAHAHAHAHA
Шта ради JUGOSLOVEN123 у јавној кући?
Пуши курчеве.
ДАУНлоудује.
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA
šta radi propo iznad ponora u koji propadaju samo šiptari?
propada HAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHHAA
IGRAJU PARTIZAN I ZVEZDA DERBI U KOŠARCI NA TRIBINAMA EBI DOĐE ONA KRENE DA VADI TELEFON A DERE SE MIŠA TUMBAS EBI NE VADIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi
Šta se čuje kad Yeahbatch drka pribojce?
- FAP, FAP, FAP, FAP
Zove random pička Malog Kera da jebe, on se spremi, al se vrati jer se sjeti da vukajlijaši ne jebu. Lol
Šta se čuje na Markovom računaru kad mu stigne e-pošta?
- Stigao vam je šimejl. ^__^
EDIT: Molio bih moderatora da prebaci u temu "Izvođenje skečeva", ako je potrebno
A šimejl je kad vukajlijašici tražiš sise u PVT, a dobiješ kurčinu.
ламину нпр.
imam
Gleda NikolaKG80 teletabise i kaže: jebem ti sunce.
Raspravljaju se Ciklon I Yeahbatch ko bolje jebe I Ciklon predlozi resenje:
C: Ajde da jebemo jedan drugog pa cemo na osnovu toga da odlucimo.
Y: Ajde, ali ko ce prvi?
C: Ajde prvo ti mene.
Naguzi se ciklon Yeahbatch-u I Ybtch krene da ga pamprci. Posle par minuta Ciklon klimne glavom, ovaj ga izvadi pa se zamenise. Krene ciklon da jebe Yeahbatch-a, prolazi neko vreme, Ciklon pocinje da se preznojva, postaje sve umorniji pa posle pola sata pita: Ajde covece, sto ne klimas glavom? Ybtch mu odgovara: Izvadi ga malo da mogu da klimnem.
Ahahhahahahahhhahahaha blz
Posvadjam se ja sa BLZom pre par godina i on mi šalje slike noževa na FB.
Ovo je istina doduše.
ahhah dobaar
slao ti nozeve jebeno hahah
hahahahahh fazon vidi sta ima imam hahah oces jos da se zajebavas sa mnom
Hahahahaha i jos mi pretio na zidu delije vukajlija ajahahahaha
Nije ovo tema "napisi komicnu laz o autoru iznad".