Prijava

Ja bi voleo da budem ker, ali ne ovaj graCki sto ga kupaju, setaju i oblace. Nego seoski. D'imam svoju avliju da gospodarim u njoj. Ponekad kad se otvori kapija da gazda izadje ja istrcim za njim, pa lajem na kola i traktore. Zajebancija ceo zivot.

Седплас! Воло бих да видим како је кад си ружан

Ja bi voleo da budem ker, ali ne ovaj graCki sto ga kupaju, setaju i oblace. Nego seoski. D'imam svoju avliju da gospodarim u njoj. Ponekad kad se otvori kapija da gazda izadje ja istrcim za njim, pa lajem na kola i traktore. Zajebancija ceo zivot.

bre, ovo ti i nije tako loše :)... mada i dalje mislim da je nilski konj zakon...

Bio bih diktator. Apsolutistički bih vladao Srbijom.

Nije loše ni biti koala, hasaš eukaliptus i spavaš, boli te piša.

Budeš matematička jednačina, boli te uvo.

Panda. Debeo si a opet nisi , jedeš bambus, spavaš , zaštićen si i svi te vole.

Столар. Не знам зашто.

J E L E N kapitalac, s najvećim rogovima na svetu, strvina neka od pola tone, naiveći baja u rezervatu nekom, skroz zaštićena vrsta,alfa mejl.

Ја бих волео да будем богат у следећем животу, онако прљаво јебено богат. Пишај по сиротињи богат.

Amerikanac. Samo zbog toga da mogu da odem na neki od njihovih koledža i da igram košarku za neki tim u NCAA. Znam da mogu i bez toga da sam amer da idem na koledž ali ovako je ono baš pravo. Jebeno me interesuje kako je tamo.

Jebeno me interesuje kako je tamo.

Tamo imaju divne ploče i kasete.