Kog psa da uzmem?

  1. Najjači pas.
    Šteta što je skoro nemoguć za saradnju.

  2. не би ја ово држо укући богами

  3. Ал што трчи мајку му јебем, кад ћале или ја узмемо скутер дидемо негде он све пичи за мном. Једном ме пратио два километра, опуштено кер трчи четрес на сат, кад је стао пошла му пена на уста

    Neumoran je ja sovim idem u šumu na biciklu trči ko lud

  4. откуд знаш скочимише?

  5. Ubedljivo najpametniji psi su Labradori, tako da, ja savetujem njih... :)

  6. Ubedljivo najpametniji psi su Labradori, tako da, ja savetujem njih... :)

    Nisi u pravu.

  7. Labrador bre tupav, ali je velika maza i živa igračka za decu. Jedino što smrde za medalju ako ih ne kupaš često...

  8. Давид
    откуд знаш скочимише?

    Htio ja duzmem al mi rekoše svi odgajivači i sve sudije da su jednostavno divlji i da su jednostavno vukovi. Jesu odani ali plašljivi, nesigurni i slično. Osim kad ih ima više na određenom mjestu, tad su u čoporu i normalni su (donekle)

  9. И шта је овај лик урадио, Сејо?

  10. Е јебите га сад. Не би га толико користитли у мурији да је глуп.

  11. И шта је овај лик урадио, Сејо?

    Он је у неком фазону да псима смањује агресију, погледај још његових емисија видјећеш да није здрав.

  12. Не би га толико користитли у мурији да је глуп.

    AHAHAHAHAHAHAA, kakva kontraindikacija :)

    Glup bre, navuku ga panduri na hors i koks pa ga nađe i u dupetu kriminalca :)

  13. TheWaveRider
    Ubedljivo najpametniji psi su Labradori, tako da, ja savetujem njih... :)

    Pomešao si labradora sa zlatnim retriverom. Gledao sam film gde retriver igra bek šutera za košarkaški tim srednje škole, napuni ih koševima ko budale. Stvarno prepametan.

  14. Негдје сам прочито да може да запамти око 300 ријечи (команди) , да му неки људи позавиде. Можда није најпаметнији, али не можеш рећи да је тупав. Вучијак је тупав и тврдоглав...

  15. Vučjaci su švabe, od njih nikad dobro kuče, ali su dobri čuvari, a labradoru uđe lopov i pomazi ga, a ovaj mu još i vrata otvori. Tupav bre ko dobar čovek...

    EDIT: moja sestra ima labradora, a ja već rekoh da imam nameru da ga kupim, samo sam svestan šta uzimam :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.