Kog psa da uzmem?

  1. Ma nađi bre bilo koju džukelu samo nemoj one male što su ko na baterije. Ako ćeš njih bolje nađi mačku.

  2. Sejo ne voli on decu, Labradori su ljubomorni.

  3. Možemo da pišemo do prekosutra, svako će svog konja da hvali. Jbg ja ne volim Labradore, imam tetovažu pola metra na leđima a zamisli da šetam nešto što nije Staford. Bez njega sam puno manje opasan.

  4. Ako hoćeš pravog psa, kupi rotvajlera. Pametniji su od pojedinih ljudi.
    http://www.dernek.ba/blogslikevelike/1445751-54449.jpg

  5. Лаик сам у овој области, али ми некако лабрадор и златни ретривер били синоним за игру и приврженост дјеци.

  6. http://www.dodaj.rs/f/R/Et/4TvqcJfI/maha-kali.jpg
    moja kali, haskić. dobro sad nije više haskić,neam sveže slike

  7. Sejo nema pravila. Čitam neki dan da je Retriver u Brazilu udavio dete u kolevci staro par meseci.

  8. Не постоји савршен пас, само се могу правити поређења, у смислу шта ко воли.
    Едит: Ипак ћу се ја држати свог мачка :)

  9. Која раса мачке?

  10. Сиво-бијела.

  11. Моја раса боља, црно-бијела.

  12. i moj, crno bele mačke su prava retkost kod nas.

  13. Moj mačak je roze, za devojčice.

  14. Pazi brate, mnogo bitna stvar za odabir psa je koliko vremena imas, koliko dvoriste imas i naravno pare prijatelju. Jer ti sam ne mozes da dresiras opasne psine (mozes, ali nije bas preporucljivo). Sad za sarplanince ti treba mnogo hrane i dresura i to dobra dresura, ako ne mislis da ti napadne komsiju kad ti dodje u goste. Onda za staforde ti je isto, i za bulove isto (doduse bul terijera ne moras da dresiras ako nadjes onog patuljastog, jer je on bas mali :D), ali za ostalo ti treba. Onda ako planiras da ih setas, obavezna ti je ona korpa jer ako naidje murija mogu da te kazne. Onda moras da izdvojis pare za boks, jer veliki psi se ne vezuju (opet od slucaja do slucaja, ali takodje nije preporucljivo), hrana brate, moras i za to da izdvajas pare, ne mozes da ga hranis ostacima od rucka, ako hoces zdravog psa, znaci trebaju mo dodaci u ishrani. Ima tu jos bitnih sitnica, al to otom potom

    Ja bih ti iskreno preporucio zlatnog retrivera, eventualno labradora, jer retrivera mozes sam da odrzavas, vaspitavas kako tebi odgovara i bitno je da ga cesljas redovno, da mu se dlaka ne bi ucebala :). Nadam se da sam pomogao makar malo

  15. Sestrinog labradora moja ćera broj dva (dve godine) uhvati za uši, iscima mu glavu do besvesti (Dođi da ljubi seka), raščepi mu vilicu, izvuče jezik i drži rukom, a on je prati okolo kao igračka. A tup je ko tocilo, još nije naučio da ne skače po ljudima kad ga pomaze...

    Mnogo volim te labradore, jebo ih šareni ćeno pun čičaka...

  16. ja imao nekog mesanca.najvise vukao na pulina.glup ko kurac,al dobar ko lebac.jeo sta mu bacis,bukvalno.nista ga nisi mogao nauciti.otiso jedan dan sa nekom kerusom i nije se vratio.vidim ga pre neki dan kako trci sa istom.zastao ispred kuce,pogledao tupim pogledom i nastavio dalje.drago mi je da je ziv i da je nasao ljubav svog zivota.

  17. imam ja jednog ortaka, isti ko taj tvoj pulin...

  18. hahahah.kada tako vec postavis stvari,imam i ja takvog drugara.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.