Kog psa da uzmem?

  1. хахаха, пандан јеботе, ја сам и заборавио на то. :Д

  2. Тамнијег неког или још боље црног скроз.

  3. Da, da se manje prlja :))

  4. KAD TI TREBA NEKO DA TE ŠTITI BIĆU DOBERMAN

  5. Izvinjavam se ljudi sto se nisam javljao duže vremena, ima sam neke obaveze. Po ovom što sam do sad čuo najmanje košta sam pas. Mnogo više košta hrana, održavanje... Mislio sam da uzmem šarplaninca ali pošto kažete da puno jede, on odpada. Zatim haski, kažete da je skitnica i da voli da odšeta na par dana. Pa dobro to je ok. Samo da ne napravi neku štetu. Stafor i argentinska doga mi se svidjaju zbog izgleda, prelepi su mi. Samo ne znam baš kakva im je narav. Čehoslovački vučijak je takodje lep i svidja mi se, ali teško ga je nabaviti kako kažete i teško dresirati. Tu su još rotvajler i nemački lovački terijer. Znači sad treba da odlučim izmedju haskija, staforda, doge, čehoslovačkog vučijaka, rotvajlera i nemačkog lovačkog terijera. Takodje tu upada i šarplaninac, mislim da nije toliki problem za količinu hrane koju treba da jede. Svidja mi se to što sam donosi ispravne odluke, što neće uraditi nešto ako smatra da je to pogrešno.

  6. Купи паука ко Џела.

  7. A ne razmišljaš da uzmeš bilo koju džukelu na koju naletiš? Najjeftiniji provereno.

  8. Купи паука ко Џела.

    Olanik kaže da je pauk najinsekat međ insektima.

  9. Maciguz jel nas troluješ? Ako si tražio savete čitaj temu.
    Argentino jes lepa al lik koji drži baš kvalitetnu odgaivačnicu kaže da u svakom leglu tipa od 7 pasa 2 obično mužjaka kvrcnu sa godinu dana i krenu na gazdu. To na stranu, neki lik ovde ga imao, kaže da ga voleo ko brata al krenuo mu na dete da reži. Ubio ga sikirom.

  10. Dobro pseto osamosam zbori, uzmes nekog sa ulice, pa isporobas, vidis kako se ponasa, ako ne valja, oteras otkuce! ovako ovog moras da trpis jer su ga platio....ili pusku ako imas, jos bolje...ili vile

  11. Doge flipnu jer im se u lobanji razvija koštana masa koja im pritiska mozak i izaziva sulude bolove. Vremenom polude od bola. To je greška u genu, nastala ukrštanjem, i tu nema leka. Osim sekire :(

  12. Ma ne trolujem ljudi :D Jebiga doga odpada. Ima sam psa sa ulice, bio je mali i stalno je lajao. Nisi imao da ga vidis. Niko nije smeo da udje u dvorište. Nestao je pre 6 meseci, verovatno je mrtav. Sad imam isto nekog sa ulice, ima metar i 30 kg, zna samo da laje sa daljine, kad mu pridješ beži u kućicu. Kako mi se čini najbolji je izbor kornjača :D

  13. Имадох ја шарпланинца...
    Не једе он, него мете, ја мислим да му даш 20 кила он ће да поједе, кол'ко год да му даш он може да поједе све да га јебеш...

    Али сјећам се неких ствари типа - Био је огроман, волио је да се игра, кида' је ланце пар пута и вртио се туда кроз комшилук, али нисам мога' да га држим пуштеног ради ђеце која сваки дан туда пролазе и да скочи на неког од њих или крене, па дијете да скочи под кола, да ме јад нађе, зато смо га и дали неком чики...
    Имао је милион различитих лавежа - Кад је гладан, кад ми дођу сестре од тетке (играле су се стално са њим), кад дође комшиница, кад прође једна баба поред, кад прође мачка, кад дође неко непознат, нисам вјеровао док нисам то чуо својим ушима... Након неког времена сједиш нпр у кућу и чујеш како лаје, одма' знаш ко иде, смијешно је то мало било :)

    Жао ми је било што сам мора' да га дам некоме, али јебига, морао сам, нисам смио да ризикујем да некога нагрди, није био агресиван ни најмање, али нема те особе која кад види грдосију како трчи према њој неће да се избезуми и да почне да бјежи :)

  14. Kako mi se čini šarplaninac ima samo jednu manu, što mnogo jede. A kako reaguje na mačke. Pošto imam 6 kući, koje sestra drži, i da li će on ako ga od malih nogu budem navikavo na njih, biti dobar sa njima? :)

  15. Ako od malih nogu odraste sa njima biće dobar pa sve da je vuk.

  16. Znači samo od malih nogu da ga navikavam na mačke, pa i na druge pse. Hvala Boxeru :)

  17. То што рече боксер :)
    Што се паса тиче, мој је пичио праволинијски док су лајали на њега околни пси, није се ни окренуо према њима... :)

  18. Border Koli, Doga Argentino ili Kane Korso.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.