Kog psa da uzmem?

  1. Mog' ti nabavim staforda, stenad od ovog mog sa slike iz vise kombinacija (na slici je imao 3 meseca a sad 3 godine, jch Srb)

  2. Опет пишем, узми авлијанера. Ја имам птичара, и цео је хаотичан, куче прављено да га шеташ по пољима где нема људи и других кучића, јер ланац не трпи много, и иде онако ловачки, њушка, тражи, мало одмакне па се врати. Брат има ретривера, чува га лепо, дресира, храни, нема годину дана а ко коњина је, изнад колена, али има ману. Чува је испод куће па слабо виђа људе, па се једва навикла на њих, и дан данас је мука кад је шета на повоцу. Један друг има пит була, баш миран и весео пас, али ме добро огребао пар пута сасвим случајно јер се лако занесе у игри, а не зна колико је и колико је јак. Оба једу ко мећаве, а овај други једе и кокошке приде, и изгуби разум кад види мачку.
    Лепо сабереш авлијанера неког и боли те, овај мој џукац гази четрнаесту годину, није био везан ни једног јединог секунда, никада никог није ујео, лаје кад улазе странци у двориште, повремено се подави око женске са неком луталицом али гура, сад се скрасио кући и не мрда више. Једе шта год му се да, а здрав је ко дрен, мада се често дешава да се нахвата мишева по пољу па да неће ни да једе кући, ма супер је. Од свих ових понуђеним, можда бих маџара узео уместо овог једино, све остало има неку значајну фалинку.

  3. preslatko :)
    večeras drug doveo bratovog američkog staforda, 7 mjeseci ima
    najveća maza ikad :D

  4. Brate opusti se, to je mensčini napisao kiza sve ti je jasno.

  5. lusesku
    da, stafordi su za ljude s malim kurcem, i vrlo su krvolocni...

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8hzp6qngRDw

    Baja se zove Rinaldo. Znači, on je falio reprezentaciji Brazila devedes osme u finalu protiv Francuske.
    Ronaldo, Rivaldo i Rinaldo.

  6. Ma da bre, staforda ili pitbula, u pravu su ljudi kad kazu da je sve u vaspitanju psa, ja sam citao dosad 400 puta o francuskim pudlama koje su ubile svoje vlasnike, o civavama da ne govorim...
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YKgQy5IXuNk
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ScbGhiGaP9I
    http://www.youtube.com/watch?v=BpGsXlvnWYM&feature=player_detailpage

  7. Mnogo su dobri psi, ali im treba pravilna dresura, jer bez toga nista. Ti njega mozes da kupis za 200-300 evra, iz dobrog legla nekog, ali zato ti jos toliko ako ne i malo vise treba za dresuru.

    Moj koleza je imao ženku rotvajlera i nije imala ni dana dresure osim što su je oni kao dresirali. Bila prepametna, sve jebeno slušala. Jedared se buraz od kolege i njegov prijatelj (dok su bili manji) kao potukli (igra neka) i ova skočila, oborila prijatelja i držala ga skroz lagano za vrat sve dok ovaj nije rekao da ga pusti. I ponavljam, ni dana dresure, a poslušna u tri lijepe. Na kraju se nije htjela pariti ni sa kim, a vodili je od jednog do drugog rota. I crče od starosti, potomke ne ostavi.

    Ja sam se zaljubila u ovog čehoslovačkog vukopsa.

  8. Jebote, maciguz jesi odlučio više lololo

  9. Dal je realno da niko nije pomenuo PUJDA?

  10. Ili onoga iz The Mask sa Kerijem. Kerićom, hehe

  11. Samo nešto proubavam, ignorirajte me.

  12. Odlučeno, uzimam staforda :) Samo neću od njega napraviti neku krvoločnu zver. Pokušaću da ga razmazim. A za godinu dana možda rotvajlera :)

  13. gazimudo, baci pogled na prvu stranicu
    :)
    dobar izbor, baj d vej.

  14. Узми јазавчара, ја сам га имао.

  15. 'Di je kučak ? Ovo neka samohrana majka ?

  16. Videću kako mi bude išlo sa stafordom. Ako bude sve ok, onda moža uzmem još kog psa. Mada će mi trebati tona mesa u tom slučaju. Ima neko savet za dresuru. Kako da ga učim šta treba a šta ne. Neki kažu da je neophodno da šibam psa kad pogreši nešto, ja ne bi na takav način ako je moguće :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.