Kog psa da uzmem?

  1. Kru ga jebo pa jesam okačio tablicu? Jel crno-bijela?

  2. Psi ne vide samo crvenu boju. Tj vide je ali ne kao crvenu.

  3. A vidi se to i na ovom "grafikonu" što je postovao Skočimiš

  4. Valja dodati da psi vide predmete u prirodi dva puta veće nego što jesu. Inače bi većina napadala na keca da stvarno vide čoveka koliki je.

  5. Препаметан!

  6. Valja dodati da psi vide predmete u prirodi dva puta veće nego što jesu. Inače bi većina napadala na keca da stvarno vide čoveka koliki je.

    A šta ako mi vidimo dva puta manje, a psi vide dobro?

  7. ima da vadim tuki pred psom...da naguram dvocifren broj...

  8. Valja dodati da psi vide predmete u prirodi dva puta veće nego što jesu. Inače bi većina napadala na keca da stvarno vide čoveka koliki je.

    Zašto onda jure mačke, duplo veća mačka je ris, a risovi su opasne životinje?

  9. A šta ako mi vidimo dva puta manje, a psi vide dobro?

    2 puta manje u odnosu na nas.

  10. Mali ker ima najvise glasova, odluceno je!

  11. Gledaj hteo sam da ti napisem za haskija al rek'o neka, al dobro sto si pomenuo
    Njima treba klimatizovana prostorija jer leti crkavaju od vrucine (videces ga jedan dan kako lezi na betonu, isplazio jezik, ni da mrdne) ili da ih kvasis svakodnevno, jer nekako moras da ih ohladis.
    Onda drugo, zavijaju nocu, pa ako to tebi i komsiluku ne smeta onda su skroz ok. Jaki su, mogu sanke da vuku, ali su veoma dobri

    E sad @Sanitarni cvor, kurac kornjaca ne moze da pobegne, ja imao onu divlju, jebes mi sve ako nije bila teska 5-6 kila (ako ne i vise) i pobeze mi dok sam se kupao u bazenu, ja zaboo, nju pustio da pase travu a ona ode

  12. Sto se tice rotova. Mnogo su dobri psi, ali im treba pravilna dresura, jer bez toga nista. Ti njega mozes da kupis za 200-300 evra, iz dobrog legla nekog, ali zato ti jos toliko ako ne i malo vise treba za dresuru. Onda zajebani su za setanje, jer vuku oni tebe (naravno da se i to nauciti ih, da te postuju i da idu kako im ti kazes), mislim postoji i stvar da ih dresiras da se setaju pored tebe bez lanca, mada ne bih to preporucio, jer plase narod tako. I naravno, i oni jedu dosta

  13. I jos bitna stvar, treba ti dobro, ali bas dobro ogradjeno dvoriste, ako neces da ti preskoci ogradu ili iskopa rupu pa pobegne. I naravno boks moras da napravis pre nego sto kupis bilo koje od ovih velikih pasa

  14. Ma kupis dobermana i miran si. Ako nemas vremena da ga prosetas ujutru, ostavis mu kljuceve. Ako nemas sta da mu ostavis da jede, ostavis mu 200 dindzi, pa ce sam kupiti sta 'oce.

  15. Hahaha, pa nisu valjda toliko pametni? :D

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.