Prijava

Moj matori ima već dugo Nemačke ovčare. Prošli umro od srčke, ovaj sad sav nešto kilav, a hrani se bolje od mene. Jeste lep, velik, pametan, negovan, al ova moja mešanka je zakon. Jede šta ima, i kad ima, pametna samo što ne progovori, zdrava ko dren, a samo sam je jednom očistio od glista. I voli me ko boga...

E ovo. Samo nemojte tu ljubav podići na neki viši nivo.

Ne znam šta preferiraš, ali ja sam imao nemačkog ovčara, uspavali ga pre par godina veterinari. Dobra rasa, poslušni, privrženi, a i ne treba toliko vremena za njih, šetnja, eventualno ga pustiš da se istrči.
Ne volim ove moderne džukce, pitove, staforde i te kurce zbog ložača koji kupuju to pa se kurče po gradu kao da vode tigra. Sve u svemu, argentinsku dogu planiram da kupim već duže vreme, iako ne planiram da kupujem zbog kurčenja i nadmetanja ko ima jačeg i krvoločnijeg, jednostavno mi se mnogo sviđa.

Zaista lepo izgleda doga, i meni se svidela. Isto tako Haski ali mislim da njemu ne bi vreme odgovaralo ovde kod mene, bilo bi mu vruće. Jel ima neko iskustva sa dogom ili haskijem?

Haskija nećeš safatati, skitnica teške kategorije, a doge znaju poludjeti i napasti gazdu.

Узми неку домаћу џукелу, уличара неког. Ти су најбољи. Шта с' пресераваш с тим пудлицама?

Хаски завија мајку му јебем, немеш да спаваш.

Нека овде код мене продаје стафорде за неке мале паре. Ал' мени је то геј псина.

I voli me ko boga...

A mene moj ši cu ne voli?
Kenja mi se od ovakvih stavova, kao rasni ker ne može da voli ko lutalica, jok eto ti možeš da voliš.

Haskija nećeš safatati, skitnica teške kategorije, a doge znaju poludjeti i napasti gazdu.

Kako mislis da ga neću safatati? Za doge sam čuo priču da kada osete da će da umru napadnu svog gazdu, da on ne bi patio za njima. Nekako mi to izlgeda nestvarno.

Pobježe, ni časne verige ga ne mogu sputati. Skita 2-3 dana i vrati se.

Nekog od ovih, mali su i nemaš velike troškove oko njih, osim eventualno kod veterinara:
Mops
Patuljasti šnaucer
Francuska pudla
Džek Rasel terijer
Koker španijel
Patuljasti pinč
Jorkširski terijer
Engleski buldog
Baset
Bigl
Pomerinian
Maltezer
Bišon
Ši cu
Škotski terijer

Ovog psa će baš teško da >uzme<.

Sprdam se, ja bih uzeo kavkaskog ovčara ili šarplaninca, eventualno čau-čau.

ja sam deci obećao labradora, samo da dovršim zid prema komšiji, imaju veliko dvorište, a najbolje će ih tretirati :)

Kenja mi se od ovakvih stavova, kao rasni ker ne može da voli ko lutalica, jok eto ti možeš da voliš.

Koji tebi đavo? Ko je rekao da rasni ker ne može da voli?
Taj ćaletov što je umro, pod noge mu došao, legao i krepao. I pre njih je imao ptičare i obožavali su ga. Ja sam se samo pohvalio jbt...

теријера! ево друг уваљује неке, стари месечак дана, а змајеви од керова. ћалац им првак србије у рукомету. или бејзболу, тако нешто. не, стварно.

kako mene ta govanca ne gotive, majko mila... u stanju su da me mrko gledaju i kad im hranu nosim...